منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۳۹
شناسه خبر: 362589
گروه :خبر
img-20161014-wa0007-1

هنرمند هرمزگانی گفت: هنر در استان ما روز به روز در حال پیشرفته و هنرمندان و موزیسین بسیار خوبی در استان هستند اما متاسفانه حمایتی از جانب مسولین دیده نمی شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد دریاوردی خواننده و بازیگر تئاتر شهرستان بندر لنگه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده ؛ اظهار کرد: از دوران کودکی علاقه شدیدی به موسیقی داشتم و با دیدن آشناهام و فامیلای نزدیک هنرمندم به دنبال موسیقی و آموزش آن بودم و آغاز هنری من همنشینی با دوستم معین منیری شروع شد.

وی بیان کرد: از سال ٩١ به صورت جدی تری کار هنری را آغاز کردم و با هدف اینکه هنربه نقطه اوج برسد وارد این عرصه هنری شدم .

خواننده لنگه ای با اشاره به مشوق خود در عرصه هنری ؛ افزود: مشوق من برای ادامه موسیقی نخست خودم بودم و بعد از آن دوستانم و هنرمندانی که با آنها در ارتباط بودم اما وجود شخصی چون معین منیری در زندگی ام خیلی بر روی اراده و اعتمادم تاثیر گذاشت و خرسندم که همچنان با هم کار می کنیم.
دریا نوردی افزود: نخستین کارم که میتوان گفت به صورت نیمه حرفه ای شروع کردم کاری به عنوان خلیج فارس بود با ترانه دوستم علیرضا صحرایی و آهنگساز این کار معین منیری بود که سال ٩٢ از بنده منتشر شد.
این هنرمند لنگه ای تصریح کرد: در موسیقی تا اکنون حدود ١۴ تا ١۵ تک آهنگ از بنده پخش شده ولی در تئاتر ٢سال فعالیت میکنم ولی متاسفانه در 2 کاری که نقش داشتم به اجرا نرفت.
وی با بیان اینکه مسئولان حمایت خاصی از هنرمندان ندارند ؛ گفت: هنر در استان ما روز به روز در حال پیشرفته و هنرمندان و موزیسین بسیار خوبی در استان هستند که حتی چندین از دوستان حرفی برای گفتن در کشور با هنرشان دارند اما متاسفانه حمایتی از جانب مسولین دیده نمی شود .

دریانوردی در ادامه بیان کرد: حسادت بین هنرمندان خیلی زیاد شده دسته ای از دوستان فقط حسادت میکنند و فقط نکات منفی یک هنرمند را بیان می کنند و چشم دیدن پیشرفت یک همشهری یا هم استانی خودشان را ندارند و با حرف و حاشیه آنها را تخریب میکنند البته نه فقط در جامعه هنر شاید در جوامع دیگر هم این حسادت دیده شود.

خواننده لنگه ای به برنامه های آینده خود اشاره کرد و افزود: برای جمع آوری یک آلبوم برنامه دارم و اکنون در حال انجام مراحل گرفتن مجوز هستیم و بعد آن هم برگزاری یک کنسرت در برنامه آینده خود دارم و جز 2 الی 3 آلبوم  تک اهنگ دارم که در حال فعالیت هستم که بعد از محرم و صفر به نام ٢٩ پخش میشود و ممکن است برای این موزیک ویدیو هم ساخته بشود اما هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.
وی با اشاره به نخستین دستمزد هنری خود ؛ گفت: در سه سال اول فعالیتم هیچ دستمزدی دریافت نکردم و فقط از جیب برای اتمام هر کار هزینه کردم و نخستین دستمزدم به خاطر ندارم اما در برابر یک اثری که با تیم سازنده موزیک میسازیم ناچیز بود و البته برای موسیقی و هنر هیچ دستمزد و قیمتی نمیشود تعیین کرد و هنر چیزی است که یک موزیسین از احساس درونی خودش و دلش الهام میگیرد.
دریانوردی با بیان اینکه کمبود حمایت و دلسرد شدن هنرمندان بخشی از مشکلات ما در عرصه هنری است ؛ خاطر نشان کرد: ساخت یک کار و اتمام پروژه که شبانه روز برای آن سخت تلاش می کنیم و از کار و زندگی و خواب مان می گذریم فقط برای اینکه یک کار خوب به گوش مردم برسانیم و اینکه شاید مسئولین حمایت کنند اما متاسفانه حمایتی نمیبینیم ولی خدا را شاکرم که همیشه مردم شهرم بندر لنگه با حمایتشان بنده را شرمنده کردند و همین کار را سخت تر میکند که هر آهنگی بهتر از آهنگ قبلی به گوش مردم شهرم برسانم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور