منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۵۷
شناسه خبر: 185179
گروه :خبر
IMG13310240

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان با بیان اینکه حمایت از ملت‌های مظلوم، آرمان انقلاب اسلامی است گفت: اعزام کشتی ایرانی به یمن در اوج درگیری‌ها، می‌تواند افکار عمومی جهان را نسبت به آرمان‌های بشردوستانه انقلاب اسلامی آشناتر کند.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه آل‌سعود همان آل‌یهود است گفت: اسناد و مدارک تاریخی گواه بر آن است که آل‌سعود همان آل یهود است.
وی با بیان اینکه عربستان تلاش می‌کند از گرداب بگریزد، افزود : نتیجه سپردن کشور به یک جوان افراطی و بی‌تجربه چیزی جز افتضاح و شکست نیست.
نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان با بیان اینکه ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم یمن، نماد اسلامی بودن نظام ایران است، اظهار کرد: برخی نام خود را مسلمان می‌گذارند و لقب خادم الحرمین الشرفین به خود می‌دهند اما نه تنها از فلسطین که نماد مظلومیت اسلام است حمایت نمی‌کنند بلکه خودشان در قتل و غارت مسلمانان یمن پیش‌دستی می‌کنند.
وی با بیان اینکه عربستان با کارشکنی در کمک رساندن به مجروحان و افراد غیرنظامی چهره منفور خود را در بین ملت‌های مسلمان منفورتر می‌کند تصریح کرد: اعزام کشتی ایرانی به یمن در اوج درگیری‌ها، می‌تواند افکار عمومی جهان را نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی آشناتر کند.
عضو مجلس خبرگان رهبری  شکست آل‌سعود را قطعی دانست و تاکید کرد: قطعا عربستان پس از جنگ با یمن با عربستان قبل از جنگ قابل مقایسه نیست؛ آل‌سعود در حالی جنگ را به پایان خواهد رساند که ضمن شکست مفتضحانه، ستون‌های حکومتشان بسیار لرزان و شکننده خواهد بود.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی به عنوان کشوری مسلمان، حمایت از کسانی که فریاد کمک سر می‌دهند را وظیفه خود می‌داند، خاطر نشان کرد: هر کشوری می‌تواند در مبارزه با اسرائیل روی حمایت گسترده جمهوری اسلامی حساب باز کند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان