منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
شناسه خبر: 352548
گروه :خبر
1802784

شهروندان ما خواستار اجناس داخلی با کیفیت هستند و در حال حاضر تولید طرح های ایرانی از شکرستان و طرح های شهدا و موضوع حجاب می شود، لکن ذائقه ی تعدادی از کودکان به گونه ایست که شخصیت های کارتونی خارجی را می پسندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ غلامحسین پاسلار عرضه کننده لوازم تحریر داخلی در گفتگو با خبرنگار هرمز در خصوص عرضه لوازم التحریر تولید داخلی گفت: بیشتر اجناسی که ما عرضه می کنیم ایرانی هستند، مگر اینکه مشابه تولید داخلی نداشته باشیم که ناچار به وارد کردن تولیدات اجناس خارجی هستیم و اجناسی که ما تولید می کنیم بالغ بر 50 درصد آنها داخلی هستند که تولید کشور محسوب می شوند. همانطور که همه ی ما ایرانیان می دانیم تقویت تولیدات داخلی به اشتغال جوانان و مردم ما کمک بسیار می کند و اشتغال جوانان باعث کم شدن جرم و جنایات  و پاسخ مثبت در جامعه می شود. حمایت از تولیدات داخلی بانی اتفاقات بزرگ در کشور است و باعث می شود اقتصاد کشور سیر صعودی را طی کند و بین کشورهای دیگر از اقتصادی در سطح بالا داشته باشیم.

 

وی با بیان اهمیت تولیدات داخلی و عرضه این اجناس به شهروندان و استقبال مردم از این محصولات تصریح کرد: در واقع شهروندان می خواهند اجناس داخلی با کیفیت خریداری کنند لکن متاسفانه ذائقه ی کودکان به گونه ایست که شخصیت های کارتونی خارجی را می پسندند و به هر حال عرضه مقابل تقاضا است، چند سال گذشته دفاتری با طرح های دارا  و سارا که تولید شده بود و متاسفانه مورد استقبال قرار نگرفت.

 

پاسلاری با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل افزود: هر ایرانی وطن دوست، خواستار کالای ایرانی است و باتوجه به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل می باشد، قطعا همه باید تلاش کنند. پول نفت برای ما هم نعمت است و هم برکت زیرا به راحتی جناس خارجی را با کیفیت پایین از کشورهای دیگر خریداری و وارد می کنیم و در بازار عرضه می کنیم، در حالی که اگر اقتصاد داخلی و تولیدات داخلی را تقویت کنیم قطعا به نفع مردم به خصوص جوانان و اشتغال کشور ما است اما تلاش تولید کنندگان بر این است که هم مشابه های خارجی را بسازند که به فرامین رهبری که نامگذاری سال، اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است، عمل کنیم و هم اقتصاد داخلی کشور در چرخه باشد.

 

وی با توجه به تقاضای مردم برای استفاده از طرح های خارجی بر روی اجناس اظهار داشت: دو سال اخیر در تولید از طرح های ایرانی استفاده می کنند برای مثال از شکرستان و طرح های شهدا و موضوع حجاب لیکن در کنار این تولیدات از طرح های خارجی هم بهره می برند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر