منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 202268
گروه :خبر
20150713_092315

معاون فرماندار حاجی آباد گفت: حمایت از تولیدات داخلی پایه و اساس اقتصاد کشور را تقویت و زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، میرزاده در جلسه ستاد مبازه با قاچاق کالا، با اشاره به اینکه حمایت از تولیدات داخلی پایه و اساس اقتصاد کشور را تقویت می کند، افزود: منویات مقام معظم رهبری در بخش مبارزه با قاچاق کالا و استفاده از تولیدات داخلی و ایرانی باید سرلوحه کار مسوولان و مدیران قرار گیرد و همه وظیفه داریم برای تحقق پیام نوروزی مقام معظم رهبری تلاش کنیم.

 

وی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا در جامعه نهادینه شود، اظهار داشت: استفاده از تولیدات داخلی و آگاه سازی جامعه از مضرات قاچاق زمینه شکوفاهی اقتصاد را فراهم می کند.

 

میرزاده با اشاره به ضرورت انجام اقدامات فرهنگی و تبلیغی هدفمند افزود: باید اقدامات ما در راستای ارتقای فرهنگ عمومی، هدفمند و تأثیر گذار باشد و نیاز است مردم با مشکلاتی که جامعه بعلت استفاده نکردن از کالاهای ایرانی و خرید کالاهای خارجی و قاچاق با آن ها دست به گریبان است آشنا شوند.

 

وی با ابراز تاسف از واردات برخی کالاهای لوکس و غیر ضروری نظیر انواع میوه، خودروهای میلیاردی و پوشاک و سایر کالاهای غیر ضرور به کشور، رسیدگی بیشتر مسوولان  در این خصوص را برای ایجاد اطمینان خاطر به مردم در مبارزه با پدیده مذموم قاچاق و گسترش فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی خواستار شدند.

 

وی مشارکت مردم در مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز با خرید و حمایت از کالاهای داخلی و نخریدن کالاهای خارجی و قاچاق را خواستار شد.

 

وی در پایان از کاهش قاچاق سوخت در نیمه اول سال 94 خبر داد و افزود: از اول سال 94 تا کنون در شهرستان حاجی آباد ما قاچاق سوختمان کمتر شده و در بعضی موارد آنهم اتوبوس ها که باک اضافه دارند و یا باک غیر استاندارد دارند مشاهده شده که این موضوع هم به جد در شهرستان در حال پیگیری می باشد.

 

انتهای  پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است