منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
شناسه خبر: 257384
گروه :خبر
IMG_9088

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان 9 دی را نماد دین باوری مردم کشور دانست و تصریح کرد: فتنه 88 چهره واقعی بعضی عناصر نفوذی دشمن در انقلاب را نشان داد.

سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه نام نهم دی احساس غرور ،حس همراهی و همدلی مردم را با انقلاب و ولایت فقیه را نمایش می دهد،گفت:آمریکا و در راس آن تبلیغات رسانه های اسرائیلی-انگلیسی با همراهی فتنه گران  داخلی از عوامل اصلی فتنه 88 می توان نام برد.

 

وی با اشاره به عوامل به وجود آورنده نهم دی افزود: قانون گریزی ، عدم احترام به آرای ملت و پشت کردن به مقام معظم رهبری می توان به عنوان مسیر های شکل گیری فتنه نام برد.

 

فرمانده سپاه هرمزگان با بیان اینکه فتنه‌گران و سران فتنه به بهانه تقلب در انتخابات خسارات فراوانی بر ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نظام اسلامی وارد کردند، تاکید کرد: حماسه 9 دی حرکت حماسی و مردمی عظیمی بود که هرچه از آن می‌گذرد ابعاد آن روشن‌تر می‌شود.

 

وی با اشاره به ابعاد عظیم و  غیرقابل انکار حماسه نهم دی ماه بیان کرد: بصیرت توده ها هرگز نمی گذارد که انحراف خواص دنیاگرا، انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خارج سازد و نظام اسلامی را دچار انحراف نماید.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع)  9 دی را نماد دین باوری مردم کشور  دانست و تاکید کرد: : حامیان فتنه با شعارهای از پیش تعیین شده و بی احترامی به پرچم و بیرق امام حسین(ع) که نماد مظلومیت شیعه است به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بودند.

ترابی اظهار کرد:حرکت مردم در نهم دیماه در استان هرمزگان با حرکت پیشتازانه در هشت دیماه که اثبات کامل ولایتمداری مردم وتاییدی بر مشروعیت مردمی انقلاب اسلامی ایران را بار دیگر اعلام کرد.

وی با اشاره به تبعات فتنه 88 تصریح کرد: فتنه 88 تبعات منفی و مثبت داشته که خسارات وارد شده به شهرها ،ایجاد خرسندی در دشمنان و حس امید به نابودی انقلاب را می توان به عنوان اثرات منفی این مسئله نام برد.

ترابی تصریح کرد: فتنه 88 باعث جدا شدن جبهه باطل از حق و نمایان شدن چهره واقعی بعضی عناصر نفوذی دشمن در انقلاب شد که این به نوبه خود اثر مثبتی است.

فرمانده سپاه استان هرمزگان با اشاره به نقشه نفوذ دشمن خاطرنشان کرد: دشمن همان دشمن است و هر روز بیشتر بدنبال آسیب رساندن به ارزش های انقلاب است که نقشه دشمن برای عملی کردن این مسئله همین نقشه نفوذ است که مقام معظم رهبری بیان فرموده اند و بهترین راه برای مقابله با این نقشه نفوذ آگاه بودن و مطیع امر ولایت فقیه است.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است