منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
شناسه خبر: 364942
گروه :خبر
13941008015931336807224

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد:حماسه تاریخی 13 آبان از این بعد که ملت بی دفاع ایران راس استکبار را به زانو درآورد دارای اهمیت ویژه است و موجب شد کشور ما به یکی از قدرت های بزرگ منطقه و فرامنطقه تبدیل شود.

شیخ محمد صدیق فهیمی، امام جمعه اهل سنت بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمزبا بیان اینکه یوم الله 13 آبان تحول عظیمی را در عرصه جهانی بهمراه داشت،گفت:وحدت مردم در حماسه 13 آبان استکبار را به زانو درآورد و به مدعیان قدرت جهانی اعلام کرد که در برابر اراده قوی ملت ها توان هیچ کاری را ندارند.

وی اظهار کرد:حماسه تاریخی 13 آبان از این بعد که ملت بی دفاع ایران راس استکبار را به زانو درآورد دارای اهمیت ویژه ای در دنیا است و موجب شد کشور ما به یکی از قدرت های بزرگ منطقه و فرامنطقه تبدیل شود که سران استکبار نیز به این اصل مهم اذعان دارند.

فهیمی با توصیه به حضور پرشور مردم انقلابی ایران در راهپیمایی دندان شکن  13 آبان افزود:حضور ویژه و با شکوه وحدانی برداران شیعه و سنی دوشادوش یکدیگر در این روز باردیگر پوزه استکبار را به خاک می مالد و ضربه مهلکی برای کسانی است که نظر سوء به نظام و کشور دارند.

عالم اهل سنت هرمزگان تاکید کرد: عیادی استکبار بدانند که ایران اسلامی کشوری نیست که بوسیله دین و مذهب مردم را دچار انحراف کنند.

عضو شورای روحانیت بندرعباس تصریح کرد:ملت بیدار و آگاه ایران گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) اجازه نفوذ و کارشکنی بیگانگان را به میهن اسلامی نخواهند داد.

فهیمی خاطرنشان کرد:اتحاد همدلی مردم در راهپیمایی 13 آبان نشان می دهد که هیچ قدرتی نمی تواند چشم طمع به نظام اسلامی داشته باشد و با طبعیت از رهبر انقلاب هیچ خطری کشور را تهدید نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد