منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۰
شناسه خبر: 260729
گروه :خبر
IMG_7732-346x256

فرمانده ناحیه مقاومت قشم گفت : نهم دی ماه سال 88 یکی از زیباترین روزهای تاریخ حیات بشر است که هرگز از حافظه ملت بزرگوار ایران و تاریخ پاک نخواهد شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید ماندگاری ، فرمانده سپاه مقاومت شهرستان قشم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد ، با اشاره به عوامل بوجود آمدن فتنه ۸۸ گفت: برخی همراه با بی بصیرت ها به عنوان بازیگران فتنه تمایل داشتند با آمریکا رابطه برقرار کنند و زمانی هم که دولتمردان غربی این وضعیت را مشاهده کردند به فکر افتادند تا اشخاصی را برای اجرای نقشه ‌های خود در داخل کشور تربیت کنند.

وی افزود : همبستگی ملی، یکی از نقاط روشن در انقلاب و از طرفی دشمن‌شناسی و همبستگی امری حائز اهمیت است که نظام ما بر اصول خود پافشاری دارد، به طوری که مردم هیچ ‌گاه از آرمان‌های خود عدول نکرده‌اند .

 

فرمانده سپاه مقاومت شهرستان قشم ۹ دی را فصل جدیدی از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی دانست و اظهار داشت : بدون شک ۹ دی بی ‌نظیر ترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران بود که درصحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم زده شد .

 

ماندگاری ادامه داد : عده‌ای هستند که دشمن در آنها نفوذ دارد و آنها در نقش پیاده ‌نظام بازیچه دشمن را بازی کردند و خیانت بزرگی را علیه کشور اسلامی رقم زدند، برخی هم با تحلیل‌های غلط در میدان دشمن عمل کردند و حرکت جریان فتنه را تایید کردند .

 

وی جوشش بصیرت و آگاهی در ۹ دی را به عنوان بزرگ‌ ترین سرمایه ملی برشمرد و افزود : انقلاب ما یکی از تاثیرگذار‌ترین انقلاب‌ها در ابعاد داخلی، منطقه‌ ای و فرامنطقه‌ ای است که از آغازین روزهای انقلاب، شاهد دشمنی‌هایی در سطوح داخلی و خارجی بوده‌است .

 

 

فرمانده سپاه مقاومت شهرستان قشم خاطرنشان کرد : این خیانت بزرگ، کشور را در شرایطی قرار داد که استکبار جهانی برای چنین فرصتی سال ها لحظه شماری می کردند و هزینه های زیادی برای آن در موسسات پژوهشی جهت متوقف ساختن روند رو به رشد کشور برنامه ریزی و طراحی کرده بودند که خوشبختانه بصیرت مردم سد راه آنها شد .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است