منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۰
شناسه خبر: 355620
گروه :خبر
index

عالم اهل سنت استان هرمزگان اظهار کرد:دفاع مقدس برکات و نقاط قوت بسیاری بهمراه داشت و موجب شده تا امروز در زمره ابرقدرت ترین کشورهای دنیا باشیم.

شیخ مسعود راهبر،دبیر شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های غیرمردان و زنان ایرانی در جنگ نابرابر حق علیه باطل گفت:جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس نمونه بارزی از ناجوانمردی دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی ایران بود چرا که اکثریت کشورهای جهان به دفاع از صدام ملعون در جنگ با ایران اسلامی بودند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با رشادت ها، استقاومت و توکل بر حق توانست خرمشهر عزیز را که در تصرف دشمن بود رها سازد،اظهار کرد:دشمنی استکبار با ایران مادامی که محورمان اسلام خواهی و حق مداری باشد ادامه دارد و از ابتدای انقلاب تاکنون ملت ایران با ارداه مستحکم خود از این انقلاب الهی محافظت کرده اند.

راهبر تاکید کرد: ایمان تنها نقطه عطفی است که موجب شده ملت ما در برابر جهان استکبار بایستد و جوانان ما با جانفشانی هایشان در طول تاریخ از انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

وی با اشاره به برخی جو سازی های اخیر مبنی بر اینکه ایران اسلامی نیازی به تجهیزات نظامی ندارد، تصریح کرد:در حال حاضر دشمن بیش از پیش به دنبال آسیب رساندن به کشورمان است لذا باید مجهز تر از گذشته از حداکثر تجهیزات نظامی در مقابله با تهاجم دشمنان اسلام ایستاد.

دبیر شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه یادآور شد:ایران اسلامی هیچ گاه به دنبال تجاوزگری نبوده اما برای مقابله با خوی استکبار باید خود را مجهز به حداکثر تجهیزات نماید.

راهبر اظهار کرد:دفاع مقدس برکات و نقاط قوت بسیاری بهمراه داشت و موجب شده تا امروز در زمره ابرقدرت ترین کشورهای دنیا باشیم.

عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه برای حفظ اقتدار ایران و اسلام باید بیش از پیش مجهز به سلاح نظامی باشیم،گفت:آرمان گرایی و ایمان راسخ دلیل دفاع از مظلومان عالم و حضور مدافعان حرم در جبهه هاست.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است