منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
شناسه خبر: 311615
گروه :خبر
IMG_0062

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: یکی از اهداف برنامه های بسیج سازماندهی بسیجیان در حلقه های صالحین است و حلقه های صالحین محل اتصال بسیجیان با بسیج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم حاجی آباد، سردار ترابی  در جمع پاسداران ناحیه اهداف بسیج را جذب و سازماندهی در حلقه های صالحین عنوان کرد و افزود: اولویت برنامه بسیج باید حول محور جذب بخصوص جذب خواهران در سال 95 صورت گیرد.

 
سردار ترابی با اشاره به اعتبارات فرهنگی که امسال برای ناحیه حاجی آباد در نظر گرفته شده است بر اجرای برنامه های فرهنگی بومی محلی تاکید کرد و بیان داشت: باید براساس ظرفیت منطقه و آداب و روسم و بازی های بومی و محلی اجرای کنید.

 
سردار ترابی افزود: در کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید و اتاق فکر تشکیل دهید تا در زمینه فرهنگی برنامه های مفیدی اجرا کنید و در بحث محرومیت زدایی بیشتر از پیش فعالیت داشته باشید و از ظرفیت نیروهای بسیجی بیشتر استفاده کنید.

 
سردار ترابی بر کیفی سازی گردان های بیت المقدس و گردان های امام حسین(ع) تاکید کرد و اظهار کرد: باید توان رزمی گردان های بیت المقدس و گردان امام حسین(ع) را بالا ببرید و این دوگردان باید هم از نظر نیرو و امکانات تجهیز شوند.

 

سردار ترابی در سفر خود به حاجی آباد از حوزه احمدی فارغان و حوزه حضرت خدیجه (س) حاجی آباد بازدید کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند