منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
شناسه خبر: 198242
گروه :خبر
IMG_7966

علمای اهل سنت استان هرمزگان حقوق بشر را ابزاری سیاسی برای زیاده خواهی های آمریکا و عنوانی برای دنبال فریب ملت ها دانستند.

عالی زاده،رئیس شورای روحانیت بندرعباس در گفتگو با هرمز با اشاره به دخالت های آمریکا در عرصه بین المللی در قالب حقوق بشر گفت:ملت ایران هرگز دشمنی ها و عداوت های علنی و پنهانی سردمداران استکبار جهانی نسب به میهنشان را فراموش نخواهند کرد.
وی اظهار کرد: ملت های جهان با سیاست های دوگانه استکبار جهانی آشکارهستند و فریب نیرنگ ها تحت عنوان دفاع از حقوق بشر را نمی خورند.
عالی زاده با بیان اینکه نقض حقوق بشر بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: آمریکا با نام حقوق بشر به دنبال غارت منافع کشورها و تضعیف حقوق ملت ها است .

وی با اشاره به شعور سیاسی جامع اسلامی برگرفته از تعالیم قرآن خاطر نشان کرد:ایران اسلامی با بهره گیری از رهبری فرزانه با سیاست های خودخواهانه و غلط آمریکا کاملا آشنا است و تاریخ حربه هی سیاسی آمریکا به پایان رسیده است.

حقوق بشر ابزاری سیاسی برای زیاده خواهی آمریکا

 

قتالی،امام جمعه اهل سنت بندرخمیر در گفتگو با هرمز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) مبنی بر شناخت دشمن و جنایات آمریکا در قالب حقوق بشر گفت:آمریکا همیشه به دنبال دشمنی با کشور آزادی خواه و اسلامی ایران بوده وبا وعده های دروغین به دنبال فریب مردم بوده است.
وی با بیان اینکه آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند، اظهار کرد:آمریکا با حمایت از رژیم غاصب صهیونیست و پرورش گروهک های تروریستی در لوای اسلام در صدد تضعیف اسلام و ایجاد اختلاف بین مسلمانان است.
امام جمعه اهل سنت بندرخمیر با بیان اینکه جامعه اهل سنت پشتبان و همراه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است،افزود: مردم باید با دور اندیشی و پیروی از دستورات رهبر انقلاب مانع از تحقق اهداف آمریکا شوند و بیش از پیش یاور یکدیگر باشند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان