منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 271612
گروه :خبر
IMAGE635443440094662032

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای هرمزگان گفت: آدم های خوب و انقلابی، دارای بصیرت، شجاع و از تبار پابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس تقوی نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای هرمزگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ با اشاره به الزامات و معیارهای رقابت سالم در انتخابات اظهار کرد: مبنا در رقابتهای انتخاباتی منافع ملی، آموزه های حضرت امام(ره) در قبل از انتخابات، میزان رضایت رهبری در عملکرد هر رقیب انتخاباتی بنا بر فرمایشات ایشان، رضایت و عدم رضایت دشمن ار نوع اقدامات ما است.

 

وی افزود:اگر اقدامات ما برای دشمن خوشایند باشد ضدفضیلت و اگر ناخوشایند برای دشمن باشد برای  ما فضیلت محسوب می شود.

 

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان تصریح کرد:  از همه مهمتر رعایت نسبت بین حقوق و تکلیف هر انسانی است لذا بهترین عمل هر کاندید انتخاباتی این است که شخصیت خود را بیان کند نه اینکه رقبا پا در کفش دیگری کرده و یا ازشانه ای دیگران بالا بروند که آدم های حقیری هستند.

 

تقوی، با بیان اینکه شناسایی افراد تحت رقابت به چه نحو باید باشد، گفت: آنچه در انتخابات گذشته و چند روز پیش باید مد نظر قرار گرفت شناسایی معرفی کنندگان کاندیدها و اینکه از چه کسانی حمایت می کنند، است.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اظهار کرد: آدم های خوب و انقلابی، دارای بصیرت، شجاع و از تبار پابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند کسانی که پس از نشستن بر مسند مسئولیت خود را بلای جان کشور قرار داده، به فکر مصالح و منافع عموم مردم باشند و برای حفظ عزت و اقتدار، کشور را به دشمن نمی فروشند.

 

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان خاطرنشان کرد: ثروتمندان و کسانی که برای مجلس هزینه زیادی را صرف می کنند و وعده های بیهوده ای به مردم می دهند همچنین کسانی که به اشکال مختلف به بدنه قدرت متصل هستند شایستگی ورود به مجلس را ندارند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است