منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
شناسه خبر: 311597
گروه :خبر
635972972922767509

بانوی تازه مسلمان شده آلمانی در دانشگاه آزاد بندرعباس اظهار کرد: دشمنان اسلام در رسیدن به اهداف خود و ضربه زدن به مسلمانان موفق عمل کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ ورونیکا فاضلی، بانوی تازه مسلمان آلمانی در نشست از آزادیهای غرب تا محدودیت های اسلام  در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه  حفظ ارزش های اعتقادی ، محدودیت نیست و آزادی های لجام گسیخته غرب به مفهوم تباهی بشریت است گفت: احساس پوچی کردن در دنیای غرب امری عادی و استمراری است.

 

ورونیکا در اوج بیماریهای روحی روانی وناامیدی دنیای کمونیستی آلمان ناگهان به معرفت الهی دست یافت و پس از آشنایی با آقای فاضلی جوان ایرانی تفاوت وشیرینی سبک زندگی ایرانی اسلامی را درک کرد.

این بانوی آلمانی آرامش روحی روانی زندگی را در احکام الهی دانست و افزود: احکام اسلامی و الهی در راستای معنا بخشیدن به زندگی بشریت است.

وی دنیای غرب را به مردابی پر از لجنزار تشبیه کرد و یادآوری کرد: هر چه بیشتر در آن مرداب دست و پا میزنی، بیشتر غرق می شوی و در نهایت به دنیای پوچی و فنا پیوند می خوری و چون زباله بی ارزش به زباله دان نیستی می افتی.

ورونیکا در پاسخ به سؤال دانشجویان که علت گرفتاریهای روحی جوانان را در چه می بیند،گفت: شما غرق در نعمت هستید  وسفره اهل بیت همه جا پهن است اما متاسفانه از این نعمت و خوان گسترده الهی بهره نمی برید تا به کمال و آرامش روحی و روانی برسید.

وی با اشاره به موفقیت دشمنان در ضربه زدن به اسلام گفت: متاسفانه باید گفت که دشمن در اهدافش موفق عمل کرده و توانسته تآثیر زیادی بر زندگی شما اعمال کند و شما به عنوان یک مسلمان باید بدانید که ندانسته پا به دنیای وحشتناکی هدایت می شوید که ما آن را تجربه کرده ایم و پوچی را درآن به خوبی لمس نموده ایم.

بانوی  تازه مسلمان آلمانی خاطرنشان کرد: اسلام محدودیت ندارد بلکه با برنامه های فراوان زندگی که در اختیار گذاشته است غذای جسم وروحمان را نیز تآمین نموده و زندگی را در دنیایی که متعلق به اوست آسان و قابل تحمل کرده است.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است