منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 311684
گروه :خبر
13920716000234_PhotoA

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات از حضور 75 هزار ناظر در مرحله دوم انتخابات مجلس در شعب اخذ رای خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سیامک ره پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات طی سخنانی گفت: حدود 75 هزار ناظر در مرحله دوم انتخابات در شعب اخذ رای حضور و بر اجرای انتخابات نظارت خواهند داشت.

وی از آمادگی کامل شورای نگهبان و سایر دستگاه‌ها متولی برگزاری و نظارت بر انتخابات خبر داد و افزود: چاپ تعرفه‌ها و درنظرگرفتن شعب اخذ رأی با هماهنگی و نظارت شورای نگهبان انجام شده است.

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات با بیان اینکه اقدامات لازم برای روز برگزاری انتخابات و رأی گیری نیز صورت گرفته تصریح کرد: با توجه به تعداد شعب اخذ رأی در هر حوزه انتخابیه، ناظرها تعیین شده‌اند و هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های ذیربط انتظامی و امنیتی صورت گرفته تا هم از تخلفات احتمالی پیشگیری شود و هم در روز برگزاری انتخابات گزارش‌های لازم درباره تخلفات تنظیم و ارسال شود تا تصمیم مقتضی در این باره گرفته شود.

وی با تاکید بر آمادگی کامل هیات‌های نظارت در سطوح استان، شهرستان و بخش‌ها گفت: در استان‌هایی که نیاز به بازرس بوده با توجه به شرایط و متناسب با حوزه‌های انتخابیه، گروه‌های بازرسی آماده شده‌اند که به این حوزه‌ها اعزام شوند.

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات همچنین از صدور کارت‌های شناسایینمایندگان نامزدها برای حضور در شعب اخذ رأی توسط شورای نگهبان برای مرحله دوم انتخابات خبر داد و افزود: امیدواریم با اجرا و نظارت مناسب، انتخاباتی خوبی برگزار و نتیجه آن هم در موعد مقرر اعلام شود.

گتنی است؛ مرحله دوم انتخابات مجلس در 55 حوزه انتخابیه در 21 استان برای انتخاب 68 نماینده فردا جمعه 10 اردیبهشت برگزار میشود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است