منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
شناسه خبر: 284742
گروه :خبر
دكتر_جوادي_زاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه گفت: با توجه به نامهربانی ها وتحریم های فراوانی که دشمنان ما برما روا داشتند، حضور گسترده مردم در این انتخابات می تواند جواب دندان شکنی به آنان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، دکتر قهرمان جوادی زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخابات تعیین مسیر حرکت بسوی سرنوشت وخودباوری است.

 

وی افزود: هر کشوری انتخابات از اصلی ترین دغدغه مردم است ، به خاطر اینکه چهارچوب نظام بر اساس یک انتخابات درست ومردمی بنا می گردد و خوشبختانه با حضور گسترده مردم از ابتدای پیروزی انقلاب تا اکنون، شالوده این حکومت بدست خود مردم بنا شد و به حق می توان گفت یکی از مردمی ترین کشورهایی که خود مردم سرنوشت خود را تعیین می نمایند کشور عزیز ما می باشد.

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه حضور در انتخابات را یک وظیفه و تکلیف دانست و تصریح کرد: همه ما باید فارغ از هرگونه تفکر جناحی وسیاسی در این انتخابات شرکت کنیم ودیگران را به شرکت در آن ترغیب نماییم. چرا که کشور ما در زمان حساسی از لحاظ سیاسی قرارگرفته است و همه دشمنان ما منتظر ضربه زدن به پیکر تنومند کشورمان هستند.

 

 

دکتر جوادی در ادامه اضافه کرد:  همانطور که در ۸ سال دفاع مقدس و انتخابات گذشته نشان دادیم که مرد لحظه های سخت هستیم، اینبار نیز با حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می کنیم.

 

 

وی بیان داشت: مردم ولایت مدار ما ثابت کردند که همراه وهمگام رهبری حرکت می کنند وهیچگاه حمایت خودرا از رهبری و ولایت فقیه دریغ نمی دارند زیرا می دانند که رمز موفقیت پیروی از ولایت فقیه می باشد.

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه شرایط امروز کشورمان را بسیار حساس دانست و تاکید کرد: با توجه به نامهربانی ها وتحریم های فراوانی که دشمنان ما برما روا داشتند، حضور گسترده مردم در این انتخابات می تواند جواب دندان شکنی به آنان باشد.

 

 

این مقام مسئول از بی تاثیر بودن هجمه های تبلیغاتی بر اراده مردم خبر داد و از همه مردم خصوصا قشر فرهیخته و دانشگاهی سراسر کشور به خصوص استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خواست که بعنوان پیش قراولان انتخابات ، هر چه با شکوه تر در این انتخابات شرکت کنند و با حضور خود نقشه های دشمنانمان را نقش برآب نمایند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی