منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۰۶
شناسه خبر: 195170
گروه :خبر
احمد-جباری

نماینده مردم بندرلنگه، پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی حضور حماسی مردم در تشییع جنازه شهدا را تقویت کننده نظام و تیم مذاکره کننده هسته‌ای دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، احمد جباری در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با اشاره به حماسه مردم در تشییع شهدای غواص کشور گفت: شهدای غواص و دیگر شهدا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و باید به اهداف آنها در اعزام به جبهه‌ها و انتخاب راه ایثار و شهادت توجه شود.

جباری اضافه کرد: حضور مردم در هر صحنه‌ای می‌تواند باعث قوت قلب مسئولین نظام باشد و مردم فهیم کشور نشان دادن که پای آرمان‌های ایثار و شهادت ایستاده‌اند و دیدیم که رسانه‌های بیگانه چگونه در مقابل آنها یا سکوت کردند یا حضور مردم را به گونه‌ای جهت دادن تا اهداف خودشان را دنبال کنند.

نماینده غرب هرمزگان خاطر نشان کرد: در طول تاریخ انقلاب کلام امام و مقام معظم رهبری فصل الخطاب بوده و ما در جریان حضور مردم در مراسم تشییع جنازه مشاهده کردیم که مقام معظم رهبری با ارسال پیامی این حضور را تأیید کردند.

جباری ادامه داد: ۲۷۰ شهیدی که در کشور تشییع شدن در دوران هشت ساله دفاع مقدس حماسه آفریدند و به درجه رفیع شهادت رسیدند و امروز نیز پس از گذشت سال‌ها موجب رقم خوردن حماسه‌ای دیگر شدند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس افزود: اگر امروز باب مذاکره‌ای باز شده و دیپلمات‌های ما می‌روند با خیالی آسوده پشت میز مذاکره می‌نشینند به همت حضور میلیونی مردم است که با انتخاب دولت این فرایند را بوجود آورده‌اند لذا کسی حق ندارد حضور مردم را مورد نقد قرار دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است