منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: 255584
گروه :خبر
سثب

امام جمعه بندرخمیربا بیان اینکه حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است، افزود:آنچه مهم است اصل انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با اشاره به نزدیک بودن انتخابات و شتاب گرفتن فعالیت های انتخاباتی ، گفت: آنچه مهم است اصل انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: تاکید مقام معظم رهبری نیز بر حضور پر شور مردم در انتخابات است و همه به ویژه مسئولین باید برای این حضور دغدغه داشته باشند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با تاکید بر اینکه نامزدها مصالح نظام را باید بر مصالح حزبی و گروهی ارجحیت دهند، اظهار کرد: ملت نیز باید انتخابات را یک تکلیف و یک آزمایش بزرگ بداند.

وی با بیان اینکه حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است، افزود: این حضور و حماسه مورد توجه دوست و دشمن است و از حساسیت های دشمنان، اهمیت موضوع را از نگاه ایشان می توان دریافت، لذا باید همه به آن توجه داشته باشیم و مصالح نظام را بر منافع جناحی و گروهی ترجیح دهیم و آن کسی که نتواند این را انجام دهد باید از صحنه انتخابات کنار برود.

حجت الاسلام و المسلمین حسین جهانگیری در ادامه با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت اظهار کرد: این هفته از اهمیت ویژه ای برخودار است، به دلیل اینکه اخوت و همدلی اسلامی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؛ این هفته باید آغازی برای معاشرت صمیمانه تر در طول سال باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی