منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
شناسه خبر: 371717
گروه :خبر
769622

حمایت از رزمندگان مدافع حرم و جمع آوری کمک‌ها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت در برابر تکفیر‌ها از برنامه‌های مهم پویش مردمی حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در استان هرمزگان از سال پیش شکل گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت  در سال های اخیر فعالیت خود را با اهداف گسترش فرهنگ مقاومت،آمادگی جهاد در برابر تکفیری ها، همکاری اقشار مختلف مردم در دفاع از حریم اهل بین(ع) و جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی تشکیل داده شد.

در واقع کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم برای مدافعان حرم از زمانی آغاز شد که مادر یکی از شهدای مدافع حرم با سخنرانی خود تاثیر زیادی بر گرایش مردم به منظور کمک به شهدای مدافع حرم داشت.

مردم انقلابی کشور ما که از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون دوشادوش رزمندگان و مدافعان دین بوده اند در این رویداد بزرگ نیز بی‌نصیب نماندند و کمک‌ها خود را برای قدردانی از رشادت های رزمندگان مدافع حرم ارائه نمودند و این حرکت پرشورتر از پیش در حال شکل گیری است.

مردم ولایتمدار و انقلابی استان هرمزگان نیز به تبعیت از سایر نقاط کشور با کمک های خود گامی بزرگ در این راه داشتند که نقش بانوان و زنان جنوبی در این راه پررنگ تر جلوه گر بود.

حمایت از رزمندگان مدافع حرم و جمع آوری کمک‌ها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت در برابر تکفیر‌ها از برنامه‌های مهم پویش مردمی حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در استان هرمزگان که  از سال پیش شکل گرفته است.

اقشار مختلف مردم  استان هرمزگان  با حضور در پایگاه های مردمی کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای پشتیبانی از رزمندگان مقاومت و مدافعان حرم اهل بیت‌ (ع)، ارسال می کنند.

منیر محمدی مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت استان هرمزگان با شاره به  از جمع آوری کمک های مردمی به جبهه مقاومت گفت:در راستای تحقق گفتمان ولایت، کمک به جبهه مقاومت در جهت جمع آوری کمک های مالی و غیر نقدی با پیگیری های یک سال اخیر کمک های چشمگیری از سوی مردم ولایت مدار هرمزگان جمع آوری شده است.

وی با تاکید بر توجه بیشتر مردم  در این زمینه اظهار کرد:مردم می توانندکمک های نقدی و غیرنقدی خود را توسط این ستاد و پایگاه بسیج به‌خصوص در حوزه خواهران در سراسر استان  که در این امر فعال شده به جبهه های مقاومت برسانند .

محمدی تصریح کرد: دفترکمک های نقدی و غیرنقدی جبهه مقاومت درحسینیه عاشقان ثارالله روبروی دفتر امام جمعه شهر بندرعباس واقع شده که علاقه مندان می توانند کمک های خود به مدافعان جبهه مقاومت  را در این مکان ارائه نمایند.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است