منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
شناسه خبر: 352319
گروه :خبر
1-6

بارگاه مطهر امامزاده سید نجم الدین (ع) بشاگرد در روز عید قربان امسال میزبان بیش از هفت هزار نفر زائر از اقصی نقاط کشور بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، همه ساله هزاران نفر از شهرستان بشاگرد و دیگر شهرستانهای همجوار و همچنین استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و اصفهان برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان و آئین های محلی در کنار بارگاه مطهر امامزاده سید نجم الدین (ع) حاضر می شوند و درکنار یک دیگر این اعمال را بجا می آورند.

نماز عید قربان امسال نیز در جوار بارگاه حرم امامزاده سید نجم الدین (ع) به امامت حجت الاسلام شریف زاهدی در شهرستان بشاگرد برگزار شد.

در این مراسم بیش از هفت هزار نفر زائر در کنار بارگاه امامزاده نماز عید قربان را بجا آوردند، حضور نوجوانان و جوانان در این مراسم بسیار چشمگیر بود و با حضور خود بسیار صحنه وصف ناپذیری را بوجود آورده بودند.

بعد از اتمام نماز عید مردم بشاگرد از شهرها و روستاهای مختلف به روبوسی کردن باهم پرداختند که این صحنه نشان دهنده همدلی و دوستی این مردم است.

در پایان مردم گوسفندانی که برای قربانی آماده کرده بودند در قربانگاه بردند و با قربانی کردن گوسفندها نذر خود را ادا کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی