منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶
شناسه خبر: 289168
گروه :خبر
664967

اعلمی در کانال تلگرام نوشت:برکسی پوشیده نیست که اینجانب با برخی گرایشات سیاسی «احمد توکلی» نماینده تهران و بعضی از رفتارهای او زاویه جدی دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اکبر اعلمی در کانال تلگرامی خود از نحوه ی انتخاب مردم تهران ابراز خرسندی کرد اما تعریض اساسی به کیفیت این انتخاب زد.

البته وی در کنار این انتقاد به دلایل انتخاب تهران و ادامه ی این روند پرداخت که این امر فرصتی مجزا برای بررسی می طلبد
اعلمی در بخشی از این تعریض نوشت:برکسی پوشیده نیست که اینجانب با برخی گرایشات سیاسی «احمد توکلی» نماینده تهران و بعضی از رفتارهای او زاویه جدی دارم. وی جز کسانی بود که در مجلس هفتم مانع از به حدنصاب رسیدن طرح های اینجانب نظیر سوال از رئیس جمهور، تحقیق و تفحص از هزینه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری و نیز تحقیق و تفحص از هزینه های فاقد سند شهردار تهران در دوره احمدی نژاد شد. همچنین بنده با پاره ای از وابستگی ها و رویکرد و مواضع سیاسی «اسماعیل کوثری» جانباز و فرمانده اسبق لشگر 27 محمد رسول الله و جانشین تیپ 20 زرهی رمضان و همین طور «مصباحی مقدم»؛ دیگر نماینده تهران در مجلس نهم اختلاف نظر دارم و از این سه بخاطر سکوتشان در برابر نقض حقوق شهروندی و اجتماعی و حق کشی های شورای نگهبان و ردصلاحیت های فله ای و غیرقانونی این نهاد در ادوار مختلف بویژه دهمین دوره انتخابات مجلس بشدت گلایه مندم.
وی افزود:بااین وصف حضور امثال آنها را در مجلس در کنار اصلاح طلبان و تحول خواهان واقعی و لازم می دانم و براین باورم که هریک از آنها به ده نفر از افراد بی ریشه و ابن الوقتی که در هردوره به اقتضای شرایط زمانی تغییر موضع داده و متاسفانه حتی بعضا از طریق لیست موسوم به امید به مجلس هم راه یافته اند شرف دارند و به حال کشور و مردم مفیدترند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی