منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۰۱
شناسه خبر: 370916
گروه :خبر
img_9952

جانشین منطقه چهارم ندسا با اشاره به ناکامی دشمن در برابر ایران اسلامی گفت:حضور مردم درصحنه دشمن را می ترساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سردار میرزایی جانشین منطقه چهارم ندسا درمراسم وداع با 10شهید گمنام دوران دفاع مقدس با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان گفت:شهیدان قامتشان بر روی خاک افتاد تا امروز ما در برابر بیگانگان زانو نزنیم.

میرزایی با قدردانی از حضور پرشکوه مردم پارسیان در مراسم تشییع شهدای گمنام گفت:تازمانی که این مردم واین حضورمردم را داریم از دشمن هیچ نگرارنی نداریم .

وی برقراری انقلاب اسلامی ایران را براساس سه عنصر خواند وافزود:امام ورهبر،مردم،اسلام وایمان از عناصر مهم برقراری انقلاب است که با وجود آنها دشمن را به زانو درآورده وخاری در چشمان آنها هستیم.

جانشین منطقه چهارم ندسا با اشاره به پیام شهدا برای نسل امروزتصریح کرد:درمقابل دشمن مردانه ایستادگی کنیم وخم به ابرو نیاوریم واگر در رکاب امام خود باشیم،هیچ دشمنی در هیچ جایی آسیبی به نمی تواند برساند.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان با قدردانی ازآحاد مردم شهرستان پارسیان در تشییع پرشور از شهدای گمنام گفت:این تشییع باشکوه پیام هایی دارد که عطرشیدایی وولایت مداری با دیگر در این شهر عطرآگین شد.

امام جمعه پارسیان با اشاره به بازگشت شهدا گفت:شهدا آمده اند تا بگویند برای اینکه حرف حضرت امام (ره)بر روی زمین نماند به سمت جبهه های نیرد علیه دشمن رفته ایم و اگر قرار بر نشستن با استکبار بر سریک سفره بود واینکه به استکبار خنده کنیم وبه آنها هدیه دهیم، پس چرا ما اینگونه ایم.

وی با انتقاد از برخی افراد درحین مراسم تشییع شهدای گمنام،پیامک هایی را رد وبدل می کردند که از کجا معلوم می شود این شهدا ایرانی باشند وشاید هم عراقی باشند،واین درحالی است که دهها دلیل یرای تشخیص شهدای ایرانی از مردگان عراقی وجود دارد.

میرزایی با اشاره به حادثه خفت بار حله عراق وشهادت تعدادی از زائرین اربعین حسینی گفت:عده ای از واداده های غربی به جای دلداری با خانواده های شهدای اربعین حسینی،انها را مورد اتهام قرار می دهند که مگر ما نگفته ایم که “به زیارت نروید،خطرناک است”

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور