منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
شناسه خبر: 200824
گروه :خبر
n00164280-t

هنرمندان استان هرمزگان حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را وظیفه شرعی خود و لبیک به ندای رهبر انقلاب می دانند و آمادگی خود را برای حضور در این راهپیمایی اعلام کردند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ و هنر هرمزگان ، هنرمندان استان هرمزگان حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را وظیفه شرعی خود و لبیک به ندای رهبر انقلاب می دانند و آمادگی خود را برای حضور در این راهپیمایی اعلام کردند.

 

آرمانهای نظام مقدس اسلامی خط قرمز ماست

 

نویسنده و شاعر شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه آرمانهای نظام مقدس اسلامی در دل و جان ما ریشه دارد و در واقع خط قرمز ما است ، گفت : ما همیشه پای خط قرمزهایمان از جمله مسئله  روز قدس مانده و خواهیم ماند .

 

عبدالحمید حیاتی نویسند و شاعر شهرستان پارسیان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده افزود : مثل هر سال در راهپیمایی شرکت خواهم کرد و  سال اولمان نیست که بگوییم با دهان روزه سخت است در هر شرایطی در میدان می مانیم .

 

وی با اشاره به سخنان امام راحل (ره ) که فرمودند قدس پاره تن اسلام است بیان کرد :  ما در مرحله نخست به عنوان یک مسلمان و از طرفی به عنوان یک ایرانی وظیفه داریم از آرمانهای امام حمایت کنیم .

 

نویسند و شاعر شهرستان پارسیان خاطر نشان کرد : با توجه به جنایات آل سعود به نیابت از صهیونیست جهانی روز قدس امسال رنگ و بوی دیگری خواهد داشت و امسال بی،شک مرگ بر آل سعود را نیز از تجمعات روز قدس خواهیم شنید .

 

حضور مردم با زبان روزه  اهمیت روز قدس را دوچندان می کند 

 

فعال فرهنگی شهرستان سیریک با اشاره به اینکه وظیفه هرایرانی است در راهپیمایی روز قدس بر عهد خود وفادار باشد و با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری دراین روزحضورداشته باشد گفت : مردم با حضورحماسه ای خود حماسه ای دیگرازحضورهای حماسه ای ایرانیان خلق کنند.

 

مهرداد احمدی فعال فرهنگی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد : باتوجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند فلسطین به فضل الهی آزادمی شود وبه آغوش جهان اسلام بازمی گردد و باتاکیدات روح الله موسوی امام خمینی که تکرارمی کردندمساله فلسطین درراس مسائل دنیای اسلام است روز جهانی قدس از جایگاه واهمیت بالای بین مردم بویژه ایرانیان برخورداراست .
احمدی با بیان اینکه  اهمیت روز قدس بر هیچکس پوشیده نیست و مردم با حضورحماسه ای خود حماسه ای دیگرازحضورهای حماسه ای ایرانیان خلق کنند،افزود : وطنین شعار مرگ براسرائیل در روز قدس ازسراسر ایران به گوش می رسد .

 

وی ادغان کرد : روزقدس درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان نامگذاری شده است در یک سو مردم مظلوم وستم دیده فلسطین دراین ماه با استکبارجهانی رو در روست و با زبان روزه درحال مبارزه و دفاع ازخاک  وناموس خود است و در سوی دیگرمردم روزه دارایران درحمایت ازمردم فلسطین به خیابان ها آمده و مرگ براسرائیل سرخواهند داد .

 

فعال فرهنگی شهرستان سیریک با اشاره به اینکه حضورمردم درحالی که روزه هستند باعث می شود اهمیت روز قدس دوچندان شود خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان و روزه بودن باعث نمی شود درحضورمردم ثاثیری داشته باشد واحاد ملت رشید و همیشه درصحنه ایران اسلامی باحضورخود در این ماه به ندای رهبری لبیک گفته و برگی دیگرازحضورحماسه ای را ورق می زنند.

 

فریاد مرگ بر اسرائیل چون پتکی است که بر سر رژیم صیهونیستی فرود می آید

 

شاعر و نویسنده هرمزگانی با اشاره به اینکه قطعا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد گفت : فلسطین پاره تن جهان اسلام است،متاسفانه با نقشه های استکبار جهانی حدود ۶۰ سال است که این سرزمین با غده ای سرطانی به نام اسرائیل دست و پنجه نرم می کند.

 

محمد مسعودی شاعر و نویسنده هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده افزود : قطع به یقین اگر این غده سرطانی نابود نشود چون اختاپوسی پلید در آینده نه چندان دور به تمام پیکره اسلام دست اندازی خواهد کرد و نمونه بارز این تفکر گروه های تکفیری تروریستی چون داعش است که نتیجه اتاق فکر صهیونیسم است.

 

مسعودی با بیان اینکه  بر هر مسلمان واجب است برای دفاع از شرافت دینی و کیان اسلامی خویش به هر وسیله ممکن در نابودی این رژیم غاصب و جعلی گام بردارد تصریح کرد :  شرکت در راهپیمایی روز قدس از بدیهی ترین و ابتدایی ترین اقدامات عملی جهت حصول این نتیجه است.

 

وی خاطر نشان کرد : خیزش هر مشت گره کرده ای که با فریاد مرگ بر اسرائیل همراه است چون پتکی است که بر سر این رژیم فرود می آید و به امید آزادی قدس شریف و نماز جماعت در صحن مسجد الاقصی به امامت صاحب الامر (عج).

 

حضور در زبان روزه بیانگر ایمان استوار ما به وعده ی الهی برای پیروزی حق بر باطل است

 

نویسنده و شاعر شهرستان سیریک با اشاره به اینکه در راهپیمایی شرکت می کنم گفت : حضور در راهپیمایی را وظیفه شرعی و مسئولیت مدنی و اجتماعی خود می دانم .
علی ماهیگیر نویسنده و شاعر شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده افزود: اهمیت راهپیمایی روز قدس در این است که ما فراموش نکنیم که فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و به جهانیان به ویژه رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی نشان دهیم که این موضوع را فراموش نکرده و روزی برای آزادی فلسطین اقدام خواهیم کرد .
ماهیگیر با بیان اینکه حضور ما در حال روزه بیانگر اعتقاد راسخ و ایمان استوار ما به وعده ی الهی برای پیروزی حق بر باطل است ،اظهار کرد : جهان کفر و الحاد بداند که با ایجاد اختلاف در صفوف امت اسلامی و ایجاد گروه ها و فرقه های تکفیری و افراطی نمی تواند هیمنه و ابهت اسلام و مسلمانان را بشکند بلکه روز به روز بر آگاهی و توان امت اضافه شده زمینه پیروزی حق فراهم می گردد .
نویسنده و شاعر شهرستان سیریک خاطر نشان کرد :  این یک وعده الهی است که الیس صبح بقریب آیا صبح پیروزی نزدیک نیست بله انا فتحنا لک فتحا مبینا بله ما به تو ای پیامبر پیروزی روشن و بدون حرفی دادیم و این سنت الهی همیشه ساری و جاری است و ما به فرمان رهبر انقلاب همیشه جمعه آخر ماه رمضان را برای حمایت از فلسطین و آرمان های این ملت مظلوم و آزادی قدس شریف اولین قبله گاه مسلمانان راهپیمایی می کنیم.

 

روز قدس تجلی حمایت مسلمانان جهان از آزادسازی قدس است

 

هنرمند تئاتر شهرستان حاجی آباد با اشاره به اینکه قطعا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهم کرد گفت: قدس ،قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد.

 

معیاد رودباری هنرمند تئاتر شهرستان حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه حس خوبی دارم و میدانم در این روزهای ماه رمضان الله اکبر هایمان زودتر به عرش می رسد اظهار کرد: حضورم با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس باعث می شود که ما بهتر لب تشنه و دل گرسنه آن مظلومین رو درک کنیم و استوارتر از همیشه با آنان هم دل باشیم.

 

وی افزود : روز قدس تجلی حمایت مسلمانان جهان از آزادسازی قدس و مردم مظلوم فلسطین از چنگال رژیم اشغالگر است.

 

حضور با زبان روزه در راهیپمایی روز قدس عبادتیست که از دین و نظام ما جداشدنی نیست

 

استاد دانشگاه هرمزگان گفت : یکی از اصول انقلاب اسلامی حمایت از مظلوم و کشورهای ستم دیده است

 

حسن مطهر استاد دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد:حضور با زبان روزه در راهپیمایی به ما این القا می کند که این راهپیمایی همچون عبادتیست که از دین و نظام ما جداشدنی نیست .

 

حضور در راهپیمایی روز قدس لبیک گفتن به ندای رهبری است 

 

رابط کانون های فرهنگی هنری مساجد غرب استان هرمزگان مسجد بااشاره به اینکه قطعا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهم کرد گفت : یک وظیفه شرعی برای همه مسلمانان است و لبیک به ندای رهبری است .

 

خلیل آسودی رابط کانون های فرهنگی هنری مساجد غرب استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده افزود: حضور با زبان روز در راهپیمایی حس خوبی است چون در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از رژیم غاضب و اشغالگرصهیونیستی و سر دادن فریاد مرگ برآمریکا و اسرائیل است.

 

انتهای  پیام /س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند