منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
شناسه خبر: 327200
گروه :خبر
photo_2016-06-10_10-01-59

فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری گفت: کسانی که در روزهای اخیر چهره شهرستان را به عنوان شهر قاچاق به مردم معرفی کردند بیایند و این چهره های نورانی را به همه کشور نشان دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری گفت: کسانی که در روزهای اخیر چهره شهرستان را به عنوان شهر قاچاق به مردم معرفی کردند بیایند و این چهره های نورانی را به همه کشور نشان دهند.

photo_2016-06-10_10-01-40

 

ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب به همراه حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه میناب و جمعی از مسئولان محلی از بخش سندرک بازدید و از طرح های عمرانی سرکشی کردند.

 

photo_2016-06-10_10-01-45

فرماندار با حضور فرمانده سپاه شهرستان و تعدادی از مسئولان امر از چندین طرح نیمه تمام  در بخش سندرک بازدید و قول همکاری در پیگیری اتمام آنها داد .

 

وی گفت: با اجرای کامل طرح های مختلف نیمه تمام می توان در زمینه ها و بخش های مختلف زمینه فعالیت را برای افراد بوجود آورد و مردم می نوانند از آنها استفاده کنند .

 

نخعی با اشاره به اینکه هدف دولت اتمام طرح های نیمه تمام در شهر و مناطق روستایی مربوط به دستگاه های مختلف است از تلاش های بعمل آمده قدردانی کرد .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است