منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹
شناسه خبر: 317642
گروه :خبر
13950220000966_Test_PhotoA

آن‌قدر از این طرف جنجال فرزاد حسنی و از آن‌طرف هیاهوی برجام و پول‌های بلوکه‌شده بالا گرفت که اکسیری‌ها تصمیم گرفتند جان کری و محمدجواد ظریف را به برنامه دعوت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فرزاد حسنی برای یک شب فرمان برنامه «اکسیر» را به دست وزیر خارجه ینگه دنیا داد تا با همتای آریاییِ خودش وارد یک کش و مکش شود.

کری هر سوالی که از ظریف می‌پرسید، او با قهقهه و اقتدار پاسخش را می‌داد و به مرحله بعد می‌رفت تا اینکه کار کشید به سوال تعیین کننده آخر.

کری گفت: ببین جواد! اگر جواب این سوالمو بدی، 50 میلیارد دلار از پول‌های بلوکه‌شده‌تونو همین الان می‌دم بری حالشو ببری، وگرنه از پول مول خبری یوخ!

ظریف که خیالش راحت بود با اشاره به کری فهماند که هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکند و بجایش سوالش را بپرسد.

کری خیلی سریع پرسید: به نظر تو برجام شبیه کدوم یکی از گزینه‌های زیره؟

1. شبیه باباشه 2. به مادرش کشیده 3. به داییش رفته 4. کرم ضد آفتاب

آقا جواد خنده‌ای کرد و فهمید که آمریکایی‌ها عمدا یک گزینه را به شکل دیگری داده‌اند که راحت جواب را بدهد، پول‌ها را بگیرد و با دست پر به آغوش وطن برگردد؛ پس بی‌معطلی گفت: گزینه چهار!

کری فریاد کشید: آفریییییییییین جواد! تو نابغه‌ای پسر. تو بهترین وزیر خارجه‌ای هستی که من تو عمرم دیدم. زود صندوق پولای بلوکه‌شده جواد جون رو بیارید که کمرش درد می‌کنه و نمی‌تونه زیاد سرپا وایسه.

حالا کری صندوق به دست، جلوی ظریف ایستاده و به او می‌گوید: اون انگشت قشنگه رو بیار جلو، بزن زیر قفل و پولارو بردار برو حالشو ببر.

ظریف آقا که اصلا باورش نمی‌شد به این راحتی‌ها این‌قدر از آمریکایی‌ها امتیاز گرفته باشه، با خنده و اشک شوق، درِ صندوق را باز کرد و…

-زررررررششششششک…!

کری به تمسخر رو به ظریف که مغموم و بهت‌زده ایستاده گفت: یعنی واقعا فکر کردی که ما 50 میلیارد دلار پول بی‌زبون رو همینجوری می‌دیم دستت که بری؟!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور