منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲
شناسه خبر: 261000
گروه :خبر
index

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران گفت: از ویژگی های مهم 9 دی حضور خودجوش که نشان بصیرت مردمی است و امروز دشمن به یک جبهه بندی رسیده و با احساس مرگ تدریجی خود طی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت السلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی، جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران در تجمع بزرگ 9 دی در بندرعباس با اشاره به نهم دیماه گفت: 8 دی بزرگترین فتنه و نقشه استکبار برای به اسلامی نظام اسلامی بود.
وی افزود: آمریکا ها با برنامه ریزی 10 ساله با بکارگیری همه عناصر و احزاب در فتنه 88 جنگ نرم احزاب و نهضت جبهه کفر در برابر انقلاب اسلامی را به اجرا در آوردند.
جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران اظهار کرد:در سال 88 سناتور آمریکا می گوید ما در ایران نظام را با جنبش سبز منهدم می کنیم چهار سال قبل از فتنه این موضوع کار شده بود وبدانی که طراحی اصلی زیر سر جبهه استکبار و آمریکاست .
وی افزود: فتنه گران با 10 سال برنامه ریزی در سال 88 تلاش کردند اما ما با دو روز پی در پی همه فتنه ها را نابود کردیم که این نشان قدر و اقتدارجامعه ایران است.
صادقی با اشاره به 9 دی سال 88 و در بعضی  8 دی است آنچه مردم آفریدند گفت: به این نتیجه رسیدیم که با مردم و توکل بر خدا راه سعادت را یافتته اند.
وی افزود:ای مردم ایران شما مرگ تجلی فتنه گران را رقم زدید، امروز جبهه انقلاب خوب پیش رفته که برکت مقاومت و ایستادگی مردم است.
صادقی تصریح کرد: پیام 9 دی این است که دنیای اسلام یگانه راه پیروزی در برابر همه فتنه او توطئه ها تجاوز ها و زیاد خواهی جبهه واحد نه سازی در برابر استکبار است.
وی افزود: 9 دی دو ویژگی برجسته دارد یک حضور خودجوش بودن و این نشان بصیرت مردم است و ویژگی دیگر تجلی و تبری با هم و پیوند امت با امام است.
جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز دشمن به یک جبهه بندی رسیده و با احساس مرگ تدریجی خود می گوید ما دام این امت با این رهبر و ولایت خدا و مالک اشتر امام زمان پیوند دارند و شکست ناپذیرند .
وی افزود: ما دو انتخابات بزرگ در پی داریم و هشدار به همه مردم عزیزمان این است که مواظب باشید کسانی در روی صندلی ها بنشیند که استکبارستیزان خوشحال نشوند بلکه خشمگین شوندو افردای که جرات داشته باشند بر سر آمریکا فریادبزنند.
صادقی خاطر نشان کرد: استکبار گرگ درند ایست و به تعبیر رهبر سگ وحشی است که همه جا قدرت ببیند فرار می کند و این گرگ ها هر چه مقاومت ببیند عقب می روند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری