منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۴
شناسه خبر: 285181
گروه :خبر
ImageThumbnail123

خداوند در قرآن وعده هایی به بندگان خود داده و فرموده است ، اگر انسان ها تمام فرامین مرا اطاعت کنند و تقوا داشته باشند در مراحل مختلف زندگی به آنها کمک کرده و مشکلاتشان را برطرف می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز؛ امروز دشمن با همه توان و بکارگیری ابزارهای تبلیغاتی خود، خواهان دلسرد شدن ملت و ممانعت از حضور حداکثری در انتخابات است.در اینجاست که ملت غیور و همیشه در صحنه ایران علی رغم تمام سختیها و مصائبی که از طرف مستکبران جهانی تحمیل شده بار دیگر در حوزه های اخذ رأی حاضر شده و ثابت میکنند که هنوز ایستاده اند و هنوز بر سر عقیده شان که نشأت گرفته از عقاید ناب اسلام محمدی است، هستند.

 دشمنان اسلام و ملت ایران باید بداند این مردم، همان مردم هشت سال دفاع مقدس هستند و هر جا ولی فقیه و رهبری امر کند جانفشانی خواهند کرد و این بار نیز انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، عرصه حماسه سازی ملت ایران اسلامی است.

 ملت ایران دشمن شناسی و بینش بسیار بالایی دارند و اجازه نخواهند داد دشمن جرأت کوچکترین تعرضی به این نظام مقدس و این آب و خاک را به خود راه دهند، این بینش عمیق را در عرصه تعیین نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان  در ۷ اسفند۹۴ به نمایش خواهند گذاشت.

مردم عزیزی که در سالیان پیش و در طول تاریخ ثابت کردند که همیشه برای عزت خودشان در عرصه میمانند و ذره ایی از مواضع پاک و مقدسشان عقب نشینی نمی کنند.

شهدا با نثار خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کرده و نظام را بیمه کردند بنابراین ما وظیفه داریم برای تداوم این ارزش های اسلامی به سیره شهدا عمل کنیم و همواره مطیع ولایت و ارزش های انقلابی و ولایی باشیم.

دشمن میخواهد با ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم در کنار ایجاد اختلاف و شکاف با بهره‌گیری از بحث‌های قومیتی و مذهبی و اختلافات سیاسی شاهد کاهش حضور مردم در عرصه‌ی انتخابات باشد.

فعالیت‌های رسانه‌ای دشمن با انجام جنگ و عملیات روانی آغاز شده است دشمنان به دنبال این هستند تا کاندیداها و نامزدهای انتخاباتی که همراه غرب نیستند و مواضع انقلابی دارند را تخریب کند، آنها در تلاشند تا با فریب افکار عمومی کاندیدای متمایل به غرب را مورد حمایت قرار دهند تا این کاندیدا پیروز انتخابات شوند و حضور کمرنگ مردم در عرصه‌ی انتخابات و رقم خوردن نتیجه‌ی انتخابات به سمت کاندیدایی که متمایل به غرب است دو هدف عمده غرب دراین دوره از انتخابات است.

توقع مقام معظم رهبری و تمام خادمان ملت این است که مردم با حضور حداکثری همچون انتخابات گذشته، دشمنان نظام را در رسیدن به اهدافشان ناکام ودوستان ملت و نظام در داخل و خارج ازکشور را خوشحال کنند.

فقط بصیرت مردم است که میتواند کشور را رو به رشد و تعالی ببرد باید به این نکته اذعان داشت که هیچ حکومتی خواهان این نیست که مردمش در تنگنا و فشارهای معیشتی زندگی کنند مخصوصا حکومت اسلامی بر مبنای آموزه های تشیع علوی که نظریه ی حکومتی ولایت فقیه و ام القرای اسلام در سرلوحه دستور کار آن قرار دارد.

آمریکا و استکبار جهانی که طرح تحریم ملت ایران را به بهانه های مختلف در دستور کار خود قرار داده اند.یادی میکنیم از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) که میفرمود:هرگاه دیدید دشمن از شما تعریف میکند و خوشحال است بدانید که یک جای کار ایراد دارد ولی اگر دیدید که دشمن در حال تحریم و فشار بر علیه شماست و از دست شما عاجز شده است بدانید که کارتان درست و ادامه دادن آن ثواب و منجر به پیروزی است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور