منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 268067
گروه :خبر
A Palestinian police officer shows his ink-stained finger after casting an early vote during local elections at a polling station in the West Bank town of Jenin, Thursday, Oct. 18, 2012. Members of Palestinian security forces cast an early vote ahead of local elections which are to take place across the West Bank on October 20, 2012, in the first such polls since 2006. (AP Photo/Mohammed Ballas)

ملت ایران یک بار دیگر برای انتخایات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با شرکت حداکثری خودشان، حماسه ای دیگر و بر حماسه های گذشته شان می آفرینند و مشت محکم بر دهان استکبار و عمال پلید مزدوران کثیف، عیاش و حاکمان فاسد حاشیه خلیج فارس خواهند زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛یکی از الطاف بزرگ خداوند برای انسان نعمت بصیرت است، نعمت بینش است، یعنی اینکه انسان در هر کاری کورکورانه و بدون تحقیق وارد نشود، اول شناخت، معرفت و بصیرت را بدست آورد و بعد وارد عمل شود، از نگاه آموزه های قرآن، تا انسان بصیرت پیدا نکند هدایت نمی شود، و تا هدایت نشود لطف و رحمت الهی را دریافت نمی کند.

 

قرآن کریم این منشور آسمانی در تمام زمینه های فکری، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی وسیله بصیرت است و برای همه ی انسانها بصیرت و بینش را می آموزد.«بَصَائرٌ لِلنَّاس».

 

اگر انسان بصیرت پیدا کرد، باورهای دینی او تقویت می شود و اگر امواج طوفانهای مختلف به او رو آورد دست از ایمان و ارزش ها بر نمی دارد و از تهدید دشمنان نمی ترسد.

 

ملتی که با بصیرت باشد می تواند از همه ی زمانها و مکانها درس بگیرد، تاریخ بهترین وسیله برای تقویت روحیه مومنین اهل بصیرت و بالا رفتن بصیرت و سعه صدر و آینده نگری در برابر تهدید دشمنان است.

 

هر جا اگر قومی یا ملتی نابود شده اند و یا شکست خورده اند و یا زیر چکمه استعمارگران له شده اند از نبودبصیرت بوده است، ملت های با بصیرت همیشه موفق و سرفراز بوده و همه ی قله های سیاسی، علمی و خود کفایی را فتح نموده اند.

 

ملت بزرگوار ایران که با قیام و نهضت خودجوش و خروشان، بر ضد استکبار جهانی و اعمال پلید آن به رهبری سلاله پاک پیامبر(ص) و فرزند علی(ع)و وارث حسین(ع)، امام خمینی(ره) دگرگونی را در جهان ایجاد نمودند و کاخ های ظلم و ستم را به لزره در آوردند و انفجار نورشان دنیای کمونیسم را به زباله دان تاریخ فرستاده و غرب مستکبر را به استیصال و احتضار کشیدندو همه قله های علم و دانش را فتح نمودند و الگوی وحدت و انسجام در میان ملت ها شده اندو همه ی این افتخارات را از بصیرت و بینش اسلامی و از اطاعت و ولایت از ولی کسب کرده اند.

در همه ی صحنه های سیاسی، اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی و حماسی امتحان خودشان را خوب پس داده اند و در همه ی این آزمون ها نمره بیست را کسب کرده اند، در راه اطاعت از خدا و ولی امر به جایگاهی رسیده اند که دیگر ملت ها به آنها غبطه می خورند.

در راه اطاعت از ولی فقیه و اهداف امام و شهدا، آنچنان محکم واستوار ایستاده و تمام طوفانها را تحمل کرده، که با نورانیت انقلاب، همه ی قاره ها در نوردیده اندو امروز همه دنیا از آن حساب می برند و هیچ مشکلی در جهان اسلام حل و فصل نمی شود مگر اینکه ملت ایران مشارکت داشته باشد.

 

چرا که این ملت گفت پروردگار ما خداست هر کسی که بگوید خدا باید در راه خدا بماند، و در راه خدا ماندن هزینه دارد، شهادت دارد، جنگ و ویران شدن شهرها و بنیه های اقتصادی را دارد، در راه خدا اسارت و از دست دادن عزیزان را دارد، در راه خدا ماندن فشارهای سیاسی و تحریم های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را دارد.

 

ملت بزرگوار ایران از زمانی که گفت خدا و گفت ما پیرو ولایت فقیه هستیم، همه ی هزینه ها را تحمل کردو حماسه های بسیار بزرگی را مانند سرنگونی طاغوت و حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهان و طاغوت ها،پیروزی رساندن انقلاب اسلامی و الگو شدن برای همه ی آزاد اندیشان و کفر ستیزان، پیروز شدن در جنگ های تحمیلی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و برگزار نمودن ۳۵ انتخابات را به خوبی و به شایستگی آفرید.

 

همه چیز این ملت بزرگ، بلکه جهان اسلام، مسئله رهبری و ولی امر مسلمین است، زیرا  پایه و اساس دین و مذهب، مسئله رهبری است، اگر امامت و رهبری نباشد دین کامل نمی شود و تمام هستی و افتخار اسلام و این ملت بزرگ، مسئله رهبری است.

 

این ملت یک بار دیگر برای انتخایات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با شرکت حداکثری خودشان، حماسه ای دیگر و بر حماسه های گذشته شان می آفرینند و مشت محکم بر دهان استکبار و عمال پلید مزدوران کثیف، عیاش و حاکمان فاسد حاشیه خلیج فارس خواهند زد.

 

این ملت کبوتران حرم خمینی (ره)و پروانه های شمع خامنه ای مدظله العالی هستند و ولایتمدار و وظیفه شناس، و شرکت حداکثری در انتخابات را وظیفه شرعی و دینی خودشان می دانند و می فهمند که خداوند آنها را یک بار دیگر در این عرصه امتحان خواهد کرد، دراین حماسه مهم امتحان خود را خوب می دهند و چشم طمع استکبار را که به این انتخابات ونتیجه آن دوخته است، با آرای بالایشان آن هم با شناخت و معرفت، کور کرده و تیر خلاص را به قلب آمریکا و شیاطین غرب، آل سعود و یهود و آل خلیفه و هر امیر و پادشاه و سلطان فاسدی خواهند زد، ان شاءالله.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند