منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۲
شناسه خبر: 265059
گروه :خبر
همدردی+مدیر+کل+فرهنگ+و+ارشاد+اسلامی+هرمزگان+با+هنرمند+و+شاعر+سیریک

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : 20 ناشر از بخش بین الملل در سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان شرکت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ علیرضا درویش نژاد دبیر ستاد سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در جلسه ستاد اجرایی سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان ضمن تأکید بر افزایش سطح کیفی این رویداد گفت : با هماهنگی های صورت گرفته جهت ارتقای سطح کیفی نمایشگاه علاوه بر حضور حدود 400 ناشر داخلی ، 20 ناشر خارجی از بخش بین الملل نیز حضور خواهند داشت که برای اولین بار در هرمزگان اتفاق می افتد .

 

دبیر ستاد سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان به سایر مزیت های این دوره اشاره کرد و عنوان داشت : علاوه بر موارد فوق 40 غرفه نیز به رسانه های دیجیتال و محصولات این بخش اختصاص داده شده که برای دومین بار در نمایشگاه هرمزگان شرکت می کنند.

 

وی یادآور شد : جهت ایجاد زمینه لازم برای حضور ناشران مطرح کشور در نمایشگاه هرمزگان،بخش خاصی را به فروشگاه متمرکز کتاب اختصاص داده شده که نمایندگی ناشران بزرگ را که امکان حضور ندارند را بر عهده خواهند داشت .

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به حضور ناشران مطرح به صورت مستقل اشاره کرد و گفت : با توجه به هماهنگی های انجام شده زمینه حضور ناشران مطرح فراهم گردیده است.

 

درویش نژاد به حضور ناشران استانی پرداخت و گفت : ناشران داخلی استان هرمزگان حضوری فعال و گسترده در این دوره از نمایشگاه خواهند داشت.

 

گفتنی است : سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب 10 الی 16 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در سه جهانبار برگزار می شود.

 

انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد