منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
شناسه خبر: 344311
گروه :خبر
photo_2016-08-04_00-01-02

فیلمساز بندر لنگه با بیان اینکه تمام وقت و انرژی خود را صرف آموزش و تقویت خودم گذاشتم شرکت در جشنواره ها به صورت انگشت شمار بود؛ اظهار کرد:در حال حاضر برای ساخت فیلم جدیدم به دنبال تهیه کننده هستم که تا به اکنون فقط پیگیری از سمت ما بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛میثم حجله نشان فیلمساز و عکاس شهرستان بندر لنگه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده؛ اظهار کرد: از سال ٩١ شروع به ساختن فیلم کوتاه کردم و در سال ٩٣ پا به عرصه هنری عکاسی گذاشته ام.

وی با بیان اینکه به دلیل علاقه و رونق پیدا کردن هنر فیلم سازی در بندرلنگه به عرصه فیلمسازی ورود پیدا کردم؛ افزود: قبل از بنده مرحوم محسن جعفری در عرصه فیلمسازی فعالیت می کردند و بعد از آن به صورت راکد ماند تا اینکه بنده این کار را شروع کردم.

حجله نشان گفت: همیشه طوری برنامه ریزی کرده ام که زندگی خانوادگی ام در اولویت باشد و برای من ارزش این مساله از هنر مهم تر است و تنها خانواده ام مشوق من در زمینه هنری بوده اند و از من خواستند در این عرصه فعالیت کنم.
وی به بخشی از آثار خود در زمینه هنری اشاره کرد و افزود: مستندی به عنوان« زار» که در استان فارس بسیار مورد توجه قرار گرفت؛فیلم های کوتاه با عنوان های ،زن ، بین دو سیاهی، زبان، منش، صدای دوهل و صدای دوهل از جمله بخشی از آثار بنده در زمینه فیلم کوتاه بود و همچنین در سال گذشته نخستین جشنواره عکس استانی،با عنوان «کالنگ» را برگزار کردم.

 

photo_2016-08-04_00-00-54

فیلمساز بندر لنگه اضافه کرد: فیلم کوتاه ٣١ با موضوع فیلم دفاع مقدس که این فیلم روایتگر این بود که ما قبل از جنگ ایران و عراق تا بعد از جنگ ایران و عراق در یک اتاق که یک خانواده از جنوب کشور در آن زندگی می کردند را به نمایش گذاشتیم و کار موفقی بود که با همکاری بسیج هنرمندان به پایان رسید.

وی به کارهای در درست تولید خود اشاره کرد و تصریح کرد: در حال حاضر یک مجموعه عکس مشترک با همکار هنرمندم محمد رضا صادقی کار کردیم تحت عنوان پشت انگشتان شما صلح برقرار است و همچنین در حال حاضر فیلم کوتاه با عنوان «هیراد در حال آواز خواندن پدرش را از دست داد» را در دست تولید دارم.
حجله نشان اضافه کرد: فیلم«هیراد در حال آواز خواندن پدرش را از دست داد» موضوع آن جنگ است که داستان از این قرار است که یک خانواده اصیل جنوبی ،اعم از پدر ،مادر، پسر، که پسر بزرگشان را در دفاع از مدافعین حرم از دست داده اند و …که در این فیلم امین سالاری نقش پررنگ را ایفا می کنند و یکی از تاثیر گذارترین و با سواد ترین هنرمندان این شهرستان هستند.

 photo_2016-08-04_00-01-08

این هنرمند لنگه ای با بیان اینکه وضعیت فرهنگی و هنری استان خوب است اما حمایت مسئولان استان از هنرمندان بندرلنگه صفر است؛ خاطر نشان کرد: هنرمندان لنگه ای هیچ امکاناتی برای انجام کار هنری ندارند و همین مسئله به تنهایی موجب می‌شود استعدادها و ظرفیت‌ها در این شهرستان شکوفا نشود.
فیلمساز بندر لنگه ؛ اظهار کرد: تمام وقت و انرژی خود را صرف آموزش و تقویت خودم گذاشتم شرکت در جشنواره ها به صورت انگشت شمار بود.

 

وی با بیان اینکه مسئولان طبق عادت بی محبت هستند و حمایتی از قشر هنرمند نمی کنند؛ تصریح کرد: در شهرستان بندرلنگه نبود امکانات یکی از بزرگترین مشکلاتی این قشر است که با آن رو به رو هستیم ، انجمن فیلم و عکس بندرلنگه تنها یک اتاق دارد و یک دوربین که آن هم از اداره فرهنگ و ارشاد است و در واقع هیچ امکاناتی نداریم.
حجله نشان با اشاره به اینکه در حال حاضر برای ساخت فیلم جدیدم به دنبال تهیه کننده هستم که تا به اکنون فقط پیگیری از سمت ما بوده است؛ خاطرشنان کرد: در کنار حرفه هنری در عرصه ورزش رشته اسکیت فعالیت دارم و در بخش مربیگری در حال خدمت هستم.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است