منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۲
شناسه خبر: 280391
گروه :خبر
IMG_1594

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، گفت : مردم با حضور در انتخابات قدرت ، عزت و بزرگی خود را به جهانیان نشان می دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ سید ابوالفضل رضوی ، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور درجمع مردم جزیره قشم با بیان اینکه حضورفعالانه درانتخابات نشان از عزت و بزرگی است ، اظهار داشت : امروزکسانی که با انقلاب اسلامی ایران سرسازش ندارند خواهان این نیستند که مردم در انتخابات با نشاط و فعال شرکت کنند .

 

وی افزود : به دلیل وجود مشکلات بعضی ها حرف های زده می شود که در شان و عزت مردم جمهوری اسلامی ایران نیست .

 

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشوربا بیان اینکه دشمن به دنبال برده و مطیع است ، تصریح کرد : دشمن وقتی نتوانست از راه جنگ های سخت به نتیجه برسید تنش زدایی را شروع کرد .

 

رضوی با بیان اینکه سال ۹۵ سال شکوفایی ایران است، اظهارداشت : امسال برای اولین بار در طول تاریخ ایران بخش عظیمی از مشکلات آب روستاهای کشور حل می شود و میزان نفوذ آب لوله کشی روستایی کشور از ۶۵ درصد به ۷۴ درصد می رسد .

 

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشوردرپایان گفت : برای فعال شدن و توان افزایی روستاییان به شرط ایجاد تشکل های اقتصادی وام با کارمزد سه درصد توسط دولت اعطا می کند که این برای اولین بار درحال صورت گرفتن است .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است