منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵
شناسه خبر: 315039
گروه :خبر
13941212000850_PhotoA

سازمان امور مالیاتی حساب اشخاص حقیقی عضو هیأت مدیره هر یک از ۹ پالایشگاه و همچنین اعضای هیات مدیره مجموعه ملی پالایش و پخش در سنوات مختلف را به دلیل بدهی مالیاتی بست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از انتشار خبری که هفته گذشته با عنوان “حساب مجموعه «پالایش و پخش» به دلیل بدهی مالیاتی بسته شد” و از مسدود شدن حساب ارزی و ریالی پالایشگاه‌ها و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی به دلیل بدهی 37 هزار میلیارد ریالی مالیاتی خبر می داد، مطلع شدیم که سازمان امور مالیاتی حساب اشخاص حقیقی که عضو هیات مدیره هر یک از 9 پالایشگاه و همچنین از اعضای هیات مدیره مجموعه ملی پالایش و پخش در سنوات مختلف (از سال 90) به بعد فعالیت می کردند را به دلیل آنچه که بدهی مالیاتی عنوان شده مسدود کرده است.

اداره امور مالیاتی حکم بازداشت اموال هر یک از این افراد را به میزان بدهی مالیاتی پالایشگاه صادر و اجرایی کرده است به طوری که همه اموال منقول، صندوق امانات موجود در بانکها، فیش حج و … را مصادره کرده تا بدهی مالیاتی شرکت‌های پالایش و پخش به دولت پرداخت شود.

به عنوان مثال اموال بازداشت شده به ازای بدهی مالیاتی مجموعه شرکت پالایش نفت اصفهان میزان 333 میلیاردو 500 میلیون تومان است که این رقم بدهی باید پرداخت شود تا اموال اشخاص حقیق که در این مجموعه فعالیت می کنند از بازداشت خارج شود.

این گزارش اضافه می کند طبق قانون مجموعه پالایش و پخش فراورده‌های نفتی به نمایندگی از همه مجموعه های پالایشی کشور وظیفه پرداخت مالیات پالایشگاه ها را دارد که به دلیل عدم پرداخت مالیات به موقع موجب مسدود شدن حساب شرکتها و اشخاص حقیقی فعال در این مجموعه ها شده است.

یک مقام مطلع ضمن تائید مسدود شدن حساب‌ اعضای هیات مدیره پالایشگاه‌های  کشور به خبرنگار فارس گفت: انتظار بر این است که وزرای نفت و اقتصاد هرچه سریعتر این مشکل را حل و فصل کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان