منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۴
شناسه خبر: 322622
گروه :خبر
hormoz

موسسه ثامن‌الحجج در ادامه صدور بخشنامه‌های خود اعلام کرد که حساب‌های معرفی شده پرداخت سود که مسدود شده بود به عنوان بستانکاری محاسبه می‌شود تا بعد از مشخص شدن وضعیت پرداخت‌ها به آنها رسیدگی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در بخشنامه ثامن‌الحجج آمده که این موضوع با دستور بانک مرکزی صورت گرفته و فقط در مورد حساب‌های واریز سود سپرده‌گذاران است. این موضوع می‌تواند خبر خوبی برای سپرده‌گذارانی که نگران حساب‌های سود خود بودند، باشد اما هنوز مشخص نیست که سود سایر حساب‌ها و سود ماه‌های اخیر چه سرنوشتی خواد داشت.

در متن بخشنامه ثامن‌الحج آمده است:

مدیران محترم مناطق و سرپرستان معزز استان‌ها

سلام‌علیکم

احتراما با اشاره به تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مقتضی است در صورتی که حساب‌های معرفی شده از سوی مشتریان جهت واریز سود مسدود گردیده، سود سپرده‌های موجود مشتریان موصوف را به سرفصل بستانکاران موقت با تخصیص زیر معین واریز نموده و در دفاتر نگهداری تا به محض مشخص شدن ترتیب بازپرداخت آن، با مشکلی مواجه نشود.

مجددا تاکید می‌گردد موضوع فوق صرفا درخصوص حساب‌های معرفی شده جهت واریز سود می‌باشند که مسدود شده‌اند.

و من‌الله‌التوفیق

معاونت اعتباری

اصغر محمودی‌نژاد
تصویر بخشنامه فوق را می‌توانید در زیر مشاهده فرمایید:

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان