منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
شناسه خبر: 289611
گروه :خبر
20160212_123750

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: جای تاسف و نگرانی است که امروز شورای همکاری خلیج‌فارس حزب‌الله لبنان که مهمترین هدف آن برقراری عدالت ، دوری از خشونت، جنگ ، خون ریزی و کمک به مظلومانه و یاور ستمدیدگان است در کمال وقارت و تاسف حزب الهی که خاری در چشم رژیم صهیونیستی و استخوانی در گلوی این رژیم صفاک و آدم کش و متجاوز است جزو تروریسم ها قرار می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک ، افزود:  تاسیس کمیته امداد حضرت امام(ره) 20 روز بعد از پیروزی انقلاب یکی از سیاست های بسیار قابل تحسین و مهم بود که برای فقر زدایی، کمک به معیشت افراد مستمند و اشتغالزایی ، توانمند سازی ، خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار برای مستمندان و تهی دستان تاسیس شده است.

 

امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک روز درختکاری و منابع طبیعی ، اظهار داشت: خداوند به همه ما انسان ها تکلیف کرده که به درخت و درختکاری اهمیت قائل باشیم و کاشت ،آبیاری و نگهداری درختان را  که از عوامل مهم ادامه حیات بشری انسان ها ست جزو نعمت های ارزشمند الهی دانسته است.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری ، افزود: 18 اسفندماه سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور  را حرکتی مذهبی ، معنوی در قالب برنامه های فرهنگی و هنری برای جوانان برشمرد و یکی از راههای مهم پیوند و انتقال قرآن ، احکام و مسائل اعتقادی جذب جوانان و نوجوانان بوسیله کانون های مساجد به مسجد دانست.

صفایی حائری خاطرنشان کرد: انتخابات با همه شور ، شعف، امنیت برگزار شد و منتخبین برای ورود به مجلس آینده مشخص شدند و رقابت برای تصدی کرسی مجلس پایان یافت و باید الان  در جامعه رقابت به رفاقت ، صمیمیت و اتحاد و برابری تبدیل شود و دیگر جای گفته ها ، تجزیه و تحلیل ها در جامعه میان مردم نیست برای اینکه  دامن زدن به همه اینها باعث اختلاف افکنی و گدورت و نفاق خواهد شد.

امام جمعه شهرستان سیریک ،ابراز داشت: امیدواریم نمایندگان منتخب وعده ها را فراموش نکنند و به جای سیاسی کاری و جزب گرایی به فکر خدمت به مردم و پیشرفت جامعه باشند.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان متاسفانه در عزل و نصب آبدارچی، کارمند و رئیس اداره و نهادها دخالت دارند در صوزتی که این اصلا کار نماینده نیست، افزود: کار اصلی نماینده قانون گذاری و نظارت بر وزراء و عملکرد دولت و کمک به رفع مسائل و مشکلات فرا روی مردم در جامعه است.

امام جمعه شهرستان سیریک ،گفت: جای تاسف و نگرانی است که امروز شورای همکاری خلیج‌فارس حزب‌الله لبنان که مهمترین هدف آن برقراری عدالت ، دوری از خشونت، جنگ ، خون ریزی و کمک به مظلومانه و یاور ستمدیدگان است در کمال وقارت و تاسف جزب اللهی که خاری در چشم رژیم صهیونیستی و استخوانی در گلوی این رژیم صفاک و آدم کش و متجاوز است جزو تروریسم ها قرار می دهند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است