منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 211229
گروه :خبر
IMAGE635673985134081250

امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه حزب الله در برابر دشمن ستمگر و کودک کش اسرائیل ایستادگی می کند افزود: کسانی که به ارتش فولادین می بالیدند در مقابل بسیج های مردمی شکست خوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد امام جمعه موقت بندرعباس در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته گفت: رهبر عزیزمان که امسال را به سال همدلی و همزبانی نامگذاری کرده است باید با این پیش بینی که کردند، تا جای که می توانیم این امر را رایج کنیم.

 

 

وی افزود:باید کاری کرد که در رفتارهای سیاسی و اجتماعی و همدلی و همزبانی که رهبر انقلاب آن را به عنوان برنامه سالانه می نامد و توجه این پیام مقام معظم رهبری برای ما مانند رابطه پیامبر در مقابل مردم و امامان و رفتار آنها و موضع گیری آنها برای همه بوده است و ما به همان میزان را داشته باشیم.

 

 

فروزان نژاد با اشاره به عطر اگین شدن فضای استان هرمزگان در حضور شهدا ی غواص گفت :مردم تا مدت ها تحت تاثیر جریان های آنها هستند و هیچ گاه فداکاری شهدا را فراموش نخواهند کرد.

 
امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به روز مقاومت تاکید داشت: این روز سالروز دفاع جانانه حزب الله در برابر دشمن ستمگر و کودک کش اسرائیل است؛ چرا که کسانی که به ارتش فولادینی می بالیدند در مقابل حزب الله شکست خوردند.

 
فروزان نژاد با بیان اینکه روز دوشنبه مصادف است بازگشت اسرا انقلاب اسلامی گفت: در چنین روزی بود که اسیران با سرفرازی آزاد شدند و این روز را تبریک می گویم و مقاومت این آزادگان بود که انقلاب اسلامی را محکم کرده است.

 
وی خاطر نشان کرد :با توجه به بحث توافق هسته ای که رهبر انقلاب تاکید داشته است که مبادا این توافق باعث شود که مردم در جریان سیاسی به دو قطب تبدیل شوند این جریان اصولگرایان و اصلاح طلبان هر چه هستند توجه کنند که بگذاریم با موفقیت در کنار هم این توافق به خوبی جریان پیدا کند.

 

 

انتهای پیام/ س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است