منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
شناسه خبر: 338004
گروه :خبر
842005

با آتش گرفتن برج سلمان مشهد، کامیون‌های آب پاش برای اطفاء حریق وارد محل حادثه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با توجه گستردگی حریق و پیش روی شعله‌های آتش و احتمال سرایت آن به اماکن مسکونی و تجاری مجاور برج، شماری از خودروهای اطفای حریق سنگین، پلت فوم، نردبان و تانکر آب پشتیبانی از شهرداری اعزام محل حادثه شده است.

 

هم اکنون بیش از ۵۰ آتش نشان در معیت مدیر منطقه و سرپرستان ایستگاه ها در حال عملیات می‌باشند.

 

بنا به گفته شاهدان عینی کامیون آب و خودرو‌های امام و نجات از سایر مناطق شهر در محل حادثه قرار گرفته‌اند و اقدام به اطفاء حریق می‌کنند.

 

از مردم خواسته شده از تردد و توقف در خیابان راهنمایی به دلیل انفجار احتمالی خودداری کنند.

 

سید صولت مرتضوی،شهردار مشهد در حال حاضر وارد محل حادثه شد و اظهار کرد: هر امکاناتی که داشتیم و همه امکانات آتش نشانی مشهد را برای اتفای حریق برج سلمان درگیر کردیم و اگر لازم باشد از شهرستان‌ها هم استفاده می کنیم.

 

سردار سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم در مورد آتش سوزی برج سلمان اظهار کرد: هرگونه احتمال بمب‌گذاری در برج سلمان را تکذیب می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: علت آتش‌سوزی اتصال شبکه برق بوده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی