منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
شناسه خبر: 282005
گروه :خبر
IMG_1139
 

دیوارمهربانی به پارسیان رسید:

حرکت انسان دوستانه “دیوار مهربانی” در پارسیان

دیوارهای مهربانی مدتی است در شهرهای ایران اجرا می شود ، دراین طرح به منظور جمع آوری لباس و وسایل اضافی مورد نیاز برای نیازمندان با شعار نیاز داری بردار،نیاز نداری بزار در پارسیان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از پارسیان خبر؛اوایل سال طرح زیبای دیوار مهربانی در چند شهر ایران آغاز به کار کرده بود به شهرستان پارسیان رسیدتا بی بضاعتان با استفاده از این لباس‌ها در سرمای زمستان خود را گرم نگه دارند.

 

اگر نیاز نداری بزار و اگر نیاز داری بردار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوار شهرهای کشور نقش بسته وامروز درخیابان یاسر نصوری جنب فرمانداری پارسیان، توجه به نیازمندان به دور از هرگونه ریا و تبلیغات را منعکس می کند.

 

این حرکت خود جوش مردمی که فاصله ها را برداشته است محلی برای عرضه لباس های گرم زمستانی بدون واسطه برای مردم  است تا همشهریان لباسهای مازاد خود رادر این مکان نصب کنندو هر کس نیاز دارد استفاده کند و این کمک‌ها به دست صاحبان واقعی برسد.

 

تعدادی لباس بچه گانه  نیز به رخت آویز، آویزان شده است،با این کار پسندیده، هر یک از شهروندان پارسیان می توانند کالا، لباس، لوازم تحریر، مواد غذایی و… اضافی خود را به نوعی که بدون استفاده بود و یا قصد کمک لباس نو به نیازمندان را داشتند در این محل قرار داده تا نیازمند بتوانند از آنها استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است