منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷
شناسه خبر: 367590
گروه :خبر
j0439350

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات ایران امسال از ۱۵ تا ۲۱ آبان ماه با شعار شفافیت و صداقت در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و جامعه رسانه‌ای قشم نیز با حضور در این رویداد مهم فرهنگی، تلاش خود را برای شفافیت و صداقت مورد نظر جامعه قشم بسیج نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ، حوزه رسانه‌های محلی و خارج از تهران در ایران، همواره با مشکلات عدیده‌ای روبرو بوده‌اند، از نبود امکانات و منابع کافی تا نیروی متخصص و امکانات چاپ و مراحل فنی و شبکه توزیع ،.. و البته بحران مخاطب!
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و روابط عمومی امور بین الملل این سازمان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم امسال و برای نخستین بار نگاه ویژه ای به حوزه رسانه های این منطقه داشتند و با هدف گشودن راهی نو مقابل رسانه‌های محلی جزیره قشم، با برپایی اردوی بازدید از نمایشگاه مطبوعات تهران تلاش خود را آغاز نمودند.
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور در این دوره از نمایشگاه مطبوعات کشور به شکل فعال در این حرکت عظیم فرهنگی و به نمایندگی از تمامی مناطق آزاد کشور حضور داشت و هیأت‌های اعزامی از مناطق مختلف هم وظیفه رایزنی‌ها و جذب امکانات و آشنا شدن با مقوله برندسازی رسانه‌ای را بر عهده داشتند.
هیأت رسانه‌ای اعزامی از جزیره قشم نیز با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم در این رویداد رسانه‌ای کشور حضور یافت و با دعوت از رسانه‌های گوناگون برای بازدید از جزیره قشم، رایزنی‌هایی نیز جهت جذب امکانات موجود در این منطقه را با مخاطبان خود به ویژه مسولان خانه های مطبوعات استان های مختلف کشورمان انجام داد.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور با هدف به اشتراک گذاشتن امکانات و معرفی توانمندی‌های رسانه‌ای کشور و با شعار شفافیت و صداقت در اطلاع‌ رسانی به مدت یک هفته در مصلای تهران برگزار شد.
در حاشیه این رویداد رسانه‌ای فرهنگی کشور، بسیاری از شخصیت‌های کشوری هم حضور یافتند و از نزدیک با توانمندی‌ها و مشکلات آشنا شدند.
سازمان منطقه آزاد قشم مدتی است که در تدارک ایجاد ساز و کارهای مناسب عرصه مطبوعات و اطلاع‌رسانی در این جزیره است و در همین راستا جهت بهره‌گیری از امکانات و تجارب فعالان رسانه‌ای کشور اقدام به اعزام هیأت مطبوعاتی رسانه‌ای قشم به این نمایشگاه نمود که امیدواریم این اقدام سر آغاز حرکتی پویاتر در این مسیر مهم فرهنگی باشد.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت