منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
شناسه خبر: 196687
گروه :خبر
image290946

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در محفلی خصوصی حرف های تکان دهنده به زبان آورد که نشان از آینده پر ابهام پرسپولیس در لیگ برتر فصل آینده دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا کریم باقری و برانکو روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حاضر شدند هر دو مربی پرسپولیس بعد از ترک جلسه سعی کردند امیدوارانه در مورد آینده این تیم در لیگ برتر صحبت کنند اما واقعیت این است که نه برانکو و نه باقری از شرایط موجود در باشگاه راضی نیستند.

شنیدیم باقری در جمع خودمانی از پیشکسوتان پرسپولیس سر درددلش باز شده و حرف هایی زده که از شرایط وخیم پرسپولیس خبر می دهد. او در این جمع خصوصی گفته: بروم سر تمرین که چه بشود؟! مگر من قرار است برای تیم بازی کنم. پرسپولیس با 9 بازیکن تمرین می کند. به طاهری می گویم چرا بازیکن نمی گیرید؟ می گوید برانکو گفته نیازی به بازیکن نداریم! پرسپولیس فصل آینده با همین نفرات کار می کنند به او گفتم واقعا برانکو گفته بازیکن نمی خواهد؟!! چرا پس به من چنین حرفی نمی زند. روز گذشته هم به باشگاه رفتم تا این حرف را مثلا از زبان خود برانکو بشنوم!

مربی پرسپولیس تصریح کرد: من آبرویم را از سر راه نیاورده ام. اگر وضع همین گونه باشد من هم از تیم کنار می روم. هنوز بازیکن جدیدی نگرفته ایم. تکلیف برخی از بازیکنان فصل گذشته هم مشخص نیست با این شرایط چه کنم؟ بعید می دانم اعضای هیات مدیره روی هم 1میلیارد تومان هم پول داشته باشند. آیا با این پول می خواهند بازیکن بگیرند؟

به گزارش دانا، این حرف های خصوصی باقری واقعا نشان از آینده پر ابهام پرسپولیس خبر می دهد. حتی امروز صبح هم مربی بدنساز پرسپولیس هم به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد با این شرایط بعید نیست که فصل آینده پرسپولیس بازهم برای سقوط نکردن و ماندن در لیگ تلاش کند قهرمانی و کسب سهمیه آسیا پیش کش!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است