منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
شناسه خبر: 337305
گروه :خبر
سبک زندگی اسلامی- رفتارنیوز

افکار گفتمان انقلاب اسلام ناب محمدی پیرامون سبک زندگی اسلامی بایستی در خانه غالب باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، مرتضی پیروی منش فعال و پژوهشگر رسانه ای هرمزگان دریادداشتی که در اختیار خبرنگار ما قرار داده است بیان کرد:  همانگونه که در جامعه قوانین اجراء می کنیم و بعضا بدلایل های مختلف خصوصا تهاجم فرهنگی دشمن بهای سنگین می دهیم در خانواده نیز بایستی قانون پیاده کنیم افکار گفتمان انقلاب اسلام ناب محمدی پیرامون سبک زندگی اسلامی بایستی در خانه غالب باشد چرا؟ چون نتیجه بچه ها هستند که اگر بخوبی تریبت نشوند هویت آنان متزلزل می شود.

 

بعضا شاهدیم که پدران و مادران در تله هایی گیر کرده اند، تله دانایی، غرور، پول، قیافه و … در صورتی که شخصیت افکار است نه جسم که مرکبی بیش نیست، باطن مهم است ظاهر کارایی ندارد و دائمی نیست لذا مشاوره با اهل یا نا اهل مهم است اگر به جای پرداختن به باطن به خواهر نگاه گردد قطعا بچه ها که حاصل زندگی هستند نخواهد شد.

 

قرار است اقداماتی صورت پذیرد که زندگی ساز باشد آن هم زندگی که اسلام ناب محمدی قبول دارد نه پیرو سبک های غربی پوشالی، اگر می خواهیم تغییری شود مهاجرت خوب است علت مهاجرت تغییر است پس می تواند تاثیر گذار باشد.

 

به نظر من فرهنگ بسیار ساده است همین که آشغال از داخل ماشین به بیرون پرت نکنیم، پدر شیک در منزل و در کنار خانواده قرار بگیرد از آن آرامش داشته باشد فرهنگ است.

 

پدر ها و مادر ها روی اصل قانون گذاری کنند و به هیچ عنوان آن اصل را تحریف و یا تخریب ننمایند، به عنوان مثال غیبت نکردن، دروغ ندادن یک اصل است، و بد است و یا جلو بچه ها به هیچ عنوان بحث نکنیم و این قانون ها می تواند برای ما کمک کننده باشد.

 

زندگی ساختن راحت است لیکن گفتمان درست را بایستی شفاف و رک بیان کنیم و به آن پایبند باشیم، احترام به پدر و مادر اصول است.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر