منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶
شناسه خبر: 191698
گروه :خبر

مدیرکل فروش همراه اول از آغاز مجدد فروش شماره‌های رند و مناسب خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند به صورت اینترنتی از حراج شماره‌ها آگاه شوند و برای خرید اقدام کنند. شماره‌ها طبق قیمت پایه کارشناسی نرخ گذاری و در حراج کشف قیمت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی غیناقی، از برنامه همراه اول برای حراج شماره‌های رند خبر داد.

مدیرکل فروش همراه اول افزود: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات سال 93 دستورالعملی با نام فروش شماره‌های رند (مرتب) و مناسب به تصویب رساند که پس از ابلاغ این مصوبه، لازم بود مکانیزم‌ها و زیرساخت‌ها برای واگذاری شماره‌های رند (مرتب) و مناسب تلفن همراه آماده می‌شد.

وی درباره روال و چگونگی فروش، توضیح داد: طبق آیین‌نامه‌ای که برای این منظور در شرکت ارتباطات سیار تدوین شده، متقاضیان به صورت اینترنتی می‌توانند از موضوع حراج شماره‌های رند آگاه شوند و به صورت آنلاین برای خرید این شماره‌ها اقدام کنند.

غیناقی ادامه داد: شماره‌ها طبق قیمت پایه کارشناسی نرخ گذاری می‌شوند و در حراج شماره کشف قیمت می‌شود و به بالاترین قیمت فروخته خواهد شد.

مدیرکل فروش همراه اول خاطر نشان کرد: آیین‌نامه، ضوابط و زیرساخت‌‌های فنی در همراه اول آماده شده و تست‌های سیستمی نیز انجام شده است که پس از اخذ تائیدیه اجرایی و هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستیم مرحله جدید واگذاری شماره‌های شماره‌های رند (مرتب) و مناسب همراه اول به زودی اجرایی خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان