منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶
شناسه خبر: 195289
گروه :خبر
13931111000332_PhotoA

گوگل اعلام کرده به درخواست کاربران عکس‌های زننده منتشر شده از آنها را که از طریق این جستجوگر در دسترس هستند، حذف می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، برخی کاربران اینترنت در آمریکا و اروپا برای انتقام گیری از دیگر افراد عکس های زننده و گاه مستهجنی را از آنها منتشر می کنند  و حال گوگل می گوید در صورت درخواست کاربران قربانی حاضر است موضوع را بررسی و عکس های نامناسب آنان را پاک کند.

امیت سیگال معاون واحد جستجوی گوگل در این مورد گفته است: فلسفه ما این است که جستجو در وب باید منعکس کننده کل داده های موجود در فضای مجازی باشد، اما انتشار عکس های زننده از افراد دیگر به قصد انتقام گیری تنها به احساسات و شخصیت این افراد آسیب می زند.

گوگل می گوید در هفته های آینده یک فرم تحت وب منتشر می کند که از طریق آن می توان درخواست های کاربران برای حذف تصاویر زننده از نتایج جستجو را ثبت کرد. به گفته گوگل سیاست مذکور به شکل محدودی اجرا می شود و تنها در صورت کسب اطمینان داده های مورد نظر حذف می گردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی