منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۱
شناسه خبر: 197501
گروه :خبر
image292693

مدتی پس از انتشار خبر استعفای برخی از مسئولان دولتی استان تهران برای شرکت در انتخابات مجلس، خبرگزاری ایرنا که منتشر کننده این خبر بود اصل خبر را از روی خروجی خود حذف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، هرچه به انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم، موج استعفای مسئولان دولتی برای حضور در انتخابات و تصاحب مجلس بیشتر می شود.

در این خصوص سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: روسا و سرپرستان ادارات و سازمان های دولتی و وابسته به دولت و معاونین آنها و نیز اعضاء شورای های اسلامی شهر و روستا در صورت حضور در فعالیت های انتخاباتی باید حداقل شش ماه قبل از آغاز رقابت های انتخاباتی از سمت های خود استعفا کرده و به هیچ عنوان در آن پست شاغل نباشند.

 سید شهاب الدین چاوشی

چاوشی گفت: براساس ماده ۲۹ قانون انتخابات مدیرانی که قصد شرکت در انتخابات داشته باشند باید شش ماه قبل از برگزاری انتخابات استعفای خود را تقدیم مسئولان مربوطه کنند.

به گفته وی، براین اساس و در فرصتی که از سوی وزارت کشور برای استعفا مدیران تعیین شده بود، شش نفر از مسئولان استان تهران برای حضور در فعالیت های انتخاباتی از سمت های خود استعفا کردند.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران افزود: بخشدار سابق شهرستان گلستان، فرماندار سابق شهرستان قدس از جمله افرادی هستند که برای شرکت در رقابت های انتخاباتی از سمت های خود کناره گیری کرده اند.

وی تصریح کرد: دو عضو شورای شهر شهریار و دو نفر از اعضای شورای شهر ورامین نیز به منظور شرکت در رقابت های انتخاباتی از سمت های خود کناره گیری کرده اند.

به گزارش تهران نیوز؛ مدتی پس از انتشار خبر استعفای برخی از مسئولان دولتی استان تهران برای شرکت در انتخابات مجلس، خبرگزاری ایرنا که منتشر کننده این خبر بود اصل خبر را از روی خروجی خود حذف کرد.

Irnaa

این در حالی است که دولت های سعی دارند به طور گسترده در انتخابات مجلس دهم حضور یافته و اکثریت کرسی های مجلس را از آن خود کنند، بر این اساس با ورود برخی از مسئولان دولتی و همچنین همسو ساختن برخی از چهره های مطرح در کشور درصدد هستند تا از این فرصت حداکثر بهره را ببرند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفندماه امسال در کشور برگزار خواهد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است