منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷
شناسه خبر: 212285
گروه :خبر
نتایج-محدود-سرچ-حجاب-در-فضای-مجازی-22

فضای مجازی وشبکه های اجتماعی با آن همه فراگیری و محبوبیت مکان های خوبی برای سوءاستفاده های مختلف از دختران و پسران می باشد.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ ابرار در پستی به موضوع حجاب و پوشش در شبکه های اجتماعی پرداخته است و سه گروه را مورد نقد و خطاب قرار می دهد:

گروه اول : آقایون بزرگوار که بدون هیچ مراعاتی و با این فکر که چون مرد هستند مشکلی نیست تصاویر خودشون رو با پوشش نا مناسب در فضای مجازی قرار می دهند و چشم های خانم ها رو آلوده به گناه می کنند.

گروه دوم: خانمهای محجبه که تصویر خودشون رو با صورت مشخص در معرض دید هزاران نا محرم قرار می دهند. تصویری که در فضای مجازی سیو میشه، دست به دست میشه ، بزرگنمایی میشه، بارها و به مدت طولانی نا محرم بهش خیره میشه و بر اندازش می کنه وحتی با فوتوشاپ هر بلایی سرش میاد !
خواهرم! شما وقتی در پیاده رو در حال حرکتید هر کسی ازتون عکس خواست بهش می دید؟ مطمئنا نمی دید. چرا در فضای مجازی نظرات متفاوت میشه؟!

گروه سوم: خواهران بی حجابی که تصویرشون رو در معرض دید آقایون نا محرم قرار میدن و پاکی هزاران چشم رو می دزدند. این حق الناسیه که به گردن خواهرانم می افته و بالاخره روزی یا متوجه و متنبه خواهند شد و یا پیر خواهند شد و پشیمان .. در گناه فردی فقط ما هستیم و خدای متعال .. شما چطور از افرادی که چشمشون  به تصویر بی حجاب یک خانم مسلمان شیعه افتاده حلالیت می طلبید؟! این حق باقی می مونه تا روزی که فقط خودتون هستید و تاریکی قبر و اهوال روز قیامت و هزاران فرد طلبکاری که هیچکدوم رو نمی شناسید! پناه بر خدا

و نکته ی آخر اینکه: خواهران و برادران بزرگوار بنده و شما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی خواه نا خواه نماینده ی مردان و زنان شیعه هستیم. شیعه ی حضرات معصومین علیهم السلام. رفتار و کردارمون در مقابل ذره بین افرادی است که دل خوشی از ما ندارند. سعی کنیم حداقل  اگر مایه ی سربلندی حضرات نیستیم موجب سر افکندگی اونها و خصوصا باعث شکستن قلب مولی مون صاحب العصر روحی له الفداه نباشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است