منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۸
شناسه خبر: 338970
گروه :خبر
س
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب:

حجاب و عفاف عامل شکست دشمن در ناتوی فرهنگی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با بیان اینکه دشمن با رواج مدل های بیگانه سعی در تبلیغ بی عفتی در جامعه تلاش می کند گفت: حجاب و عفاف قدرتی است که سقوط فرهنگ غربی را حتمی می سازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  میناب جنوب، حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با تاکید بر تبلیغ و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه گفت: پذیرش حجاب و عفاف باعث استحکام بنیان خانواده ها می شود.

 

وی افزود: همانطور که رزمنده های ما در جنگ 8 سال دفاع مقدس با الهام گرفتن از ائمه اطهار و با رمز یا زهرا توانستند دشمن را در جنگ سخت ناکام سازند امروزه بانوان ما وظیفه ای بس مهمتر را در جامعه برعهده دارند.

 

سرهنگ سهرابی اظهار داشت: بانوان ما در جنگ نرم باید با حفظ پوشش حجاب و عفاف در خانواده و تربیت فرزندان مذهبی،ولایی و زهرایی فرماندهانی باشند که با حجاب و عفاف خود سقوط دشمن را در جنگ نرم حتمی سازند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب تاکید کرد: زنان با تربیت فرزندانی موفق علاوه بر نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در بین فرزندان خود آنها را به تحصیل و طی نمودن مدارج علمی تشویق نمایند چرا که قلم فرزندان ایرانی اسلحه ای قدرتمند برای نابودی اهداف شوم دشمنان است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است