منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۱۱
شناسه خبر: 366844
گروه :خبر
hormoz-ir_001

حال و هوای این روزهای مرز شلمچه بسیار دیدنی است و اشتیاق خادمین امام حسین برای پذیرایی از زائرین اربعین بسیار مثال زدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حال و هوای این روزهای مرز شلمچه بسیار دیدنی است و اشتیاق خادمین امام حسین برای پذیرایی از زائرین اربعین بسیار مثال زدنی است. هر گوشه را که نگاه می کنیم موکبی را می بینیم که با عشق خادمی ارباب کربلا خادمینش در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد