منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
شناسه خبر: 289486
گروه :خبر
13941213000337_PhotoA

پزشک معالج آیت‌الله واعظ طبسی گفت: حال عمومی وی خوب نیست، اما امیدواریم از داروهای قلبی و عروقی پاسخ مناسبی برای درمان بگیریم.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علیرضا صداقت ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح آخرین وضعیت نماینده ولی‌فقیه در خراسان،‌ اظهار کرد: حال عمومی آیت‌الله طبسی خیلی خوب نیست و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چه اتفاقی برای او می‌افتد،‌ زیرا هوشیاری آیت‌الله طبسی بازنگشته است.

وی ادامه داد: امیدواریم که از داروهای قلبی و عروقی پاسخ مناسبی برای درمان بگیریم و از مردم می‌خواهیم هم آیت‌الله طبسی و هم تیم پزشکی را دعا کنند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون تمام ارگان‌های آیت‌الله طبسی نارساست، گفت: مشکل ابتدایی ایشان همان ایست قلبی بود که به دنبال آن عملیات احیا انجام شد که این عملیات طولانی شده و حدود 30 دقیقه به طول انجامید.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار کرد: وضعیت قلبی و عروقی وی از یک ثبات نسبی برخوردار است، اما تمام ارگان‌ها نارسا هستند.

صداقت با تأکید بر اینکه آیت‌الله واعظ طبسی به مرگ مغزی دچار نشده‌اند، گفت: این احتمال وجود دارد که زمان معالجه ایشان طولانی‌تر شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا آیت‌الله طبسی را برای درمان به بیمارستان رضوی نبردند، گفت: بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، یک بیمارستان فوق تخصصی است و بخش عدالتیان نیز یکی از مجهزیترین ICU های کشور است، بنابراین این بیمارستان تفاوتی با بیمارستان رضوی ندارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی