منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
شناسه خبر: 224476
گروه :خبر
arami-m

نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه کشتار مسلمانان در مراسم حج مربوط به تمامی جهان اسلام است افزود: دولت عربستان باید پاسخگوی بی کفایتی ها ی خود در بوجود آمدن این فاجعه بزرگ باشد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از حاجی آباد ، منصور آرامی  نماینده مردم بندرعباس ، قشم ،خمیر ، حاجی آباد ، بوموسی در مراسم جشن غدیر  شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: آن چیزی که بر خلاف برخی از کشور های دنیا باعث شده ایران نمونه ای الگو و اسوه شود ، حفظ دستاوردها  با رعایت همدلی و همزبانی و  پیوند  عمیق مردم ، مسئولان، و رهبری انقلاب است.

 

 

وی اضافه کرد : حضور مردم در مجامع مختلف و در شرایط و فضای اجتماعی فرهنگی نشانه پیوند عمیق بین مردم و نشان دهنده همدلی و همزبانی است ، که  این  موضوع را باید قدر دانست.

 

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس تاکید کرد: همه مسئولان باید این را مدنظر داشته باشند که اگر امروز در مسئولیت هایی که دارند ماندند فلسفه آن چیزی به جزء خدمت به این مردم نیست اگر مدیر و مسئولی قانون گذاری کسی در این کشور و یا گوشه ای از این کشور ایران اسلامی دارای پستی است برای مانداگاری در مسئولیت باید خدمتگذار مردم باشد و رفع گرفتاری های مردم در دستور کارش باشد.

 

 

وی در ادامه بیان داشت: واقعه تاسف بار حادثه منا را خدمت هم وطنان خودم تسلیت عرض می کنم ، چه انهایی که مشرف شدند سرزمین منا را دیدند و چه انهایی که ندیدند و در عطش رفتن هستند.

 

 

آرامی گفت: اگر این اتفاق عمدی صورت گرفته باشد که جنایتی بزرگ در حق مسلمانان صورت گرفته و عمدی هم اگر باشد از سر بی تدبیری دولت عربستان است.

 

وی  گفت : برای مراسمی با این همه عظمت حتما باید یک تدبیر درست اندیشده می شد و شما این را یقین بدانید چه استان هرمزگان و چه استان هایی که جانباخته در این حادثه داشتند هم نمایندگان و مسئولین دولتی پیگیر مسئله از مسیر قانونی خودش هستند و این قضیه مربوط به همه جهان اسلام است .

 

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت : پیگیری این قضیه خواسته همه مسلمانان جهان اسلام است و مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و مسئولین و مردم هم در این زمینه تاکید داشتند حتما به این مسئله به طور ویژه رسیدگی می شود.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند