منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۴۱
شناسه خبر: 341831
گروه :خبر
تصادف

واژگونی یک دستگاه پژو پارس در جاده مرگ ودر نزدیکی روستای عمانی پارسیان یک قربانی برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز قصه حوادث جاده ای در پارسیان تمامی ندارد وبرای امروز و دیروز نیست که خواسته باشیم آن را یک حادثه و اتفاق بدانیم.

 

تصادفات جاده ای در پارسیان تا امروز چندین کشته و زخمی برجای گذاشته است که همه این حوادث برمی گردد به جاده های نامناسب وجاده های پرپیچ وخم ونداشتن محافظ وگاردریل مناسب در حاشیه های جاده.

 

خودرو پژو پارس که به سمت پارسیان در حرکت بود، دارای 4 سرنشین بود که متأسفانه در جاده نزدیکی روستای عمانی که ساکنان محلی ازآن به عنوان جاده وپیچ مرگ یاد می کنند واژگون می شود و یکی ازسرنشینان این خودرو جان خود را از دست می دهد .

 

باید توجه داشت در چند ماه گذشته یکی از جوانان روستای کناردان در همین حوالی به دلیل جاده نامناسب و فرعی غلط توسط یک کامیون زیر گرفته شد و تنها فرزند وی بی پدر شد ومردم روستای عمانی با تجمعات خود در اعتراض به وضع جاده منتهی به روستا چند ساعت مسیر عبور ومرور رابستند ومسئولین شهرستان با وعده های توخالی جلوی اعتراض آنها را گرفتند.

 

چنانچه اگر شورای ترافیکی وجود دارد چرا روز به روز برتعداد تصادفات و تلفات آن افزوده می شود وچرا مسئولان در برابر این همه حوادث جاده ای سکوت اختیار می کنند.

 

استان هرمزگان با وجود صنایع ومعادن غنی،کارخانجات وشرکت های گوناگون همچنان یکی از ضعیف ترین استان های کشور در زیر ساخت های جاده ای است و هرسال چه داغ هایی که از این جاده های بی کیفیت بر دل خانواد هایی مانده است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی