منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
شناسه خبر: 320023
گروه :خبر
77800

قائم مقام کمیته امداد بشاگرد گفت: حاج عبدالله همه وجودش را گذاشت و ۲۳ سال قید همه چیز را زد و دور از خانواده فقط به مردم بشاگرد خدمت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ امیر والی قائم مقام اداره کل کمیته امداد بشاگرد درگفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: مردم بشاگرد یک مقام و مرام خاص دارند، امکان دارد فقر در وجود بشاگردی باشد اما گذشتی که این مردم دارند شاید درهیچ استانی دیده نشود.

 

والی افزود: پرسنل کمیته امداد در سخت ترین شرایط به مردم خدمات دادند، گاهی شخصا مشاهده کردم که این کارکنان بدون در نظر گرفتن ساعت و آماده باش خدمت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: بشاگرد در آن زمان هیچ امکانات و راه ارتباطی نداشت که مرحوم حاج عبدالله والی با کمک پرسنل کمیته امداد کار بشاگرد را شکل داد.

 

امیر والی گفت: کار عبدالله والی این بود که محیط کاری برادری باشد و پرسنل مسئولیت پذیر باشند در آن زمان مسئله حقوق نبود و فقط بحث خدمت به مردم محروم بود.

 

قائم مقام کمیته امداد بشاگرد اظهار کرد: به لطف خدا الان بشاگرد به جایی رسیده است که همه چیز از خودش دارد از معلم ها گرفته تا استاد دانشگاه و پرسنل ادارات، این یکی از افتخارات است.

 

والی در ادامه گفت: حاج عبدالله همه وجودش را گذاشت و ۲۳ سال قید همه چیز را زد و دور از خانواده فقط به مردم بشاگرد خدمت کرد برای اینکه امروز ما ثمره کارش رو ببینیم، حاج عبدالله کاری رو که باید می کرد رو انجام داد و رفت.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور