منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
شناسه خبر: 250964
گروه :خبر
hormoz

جیمی کارتر رییس جمهور اسبق آمریکا که پیشتر اعلام کرده بود مبتلا به سرطان است، اعلام کرد نتایج اسکن های جدید مغزی نشان می دهد بیماری او بهبود یافته است و آثاری از سرطان در وجود او نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ جیمی کارتر رییس جمهور اسبق آمریکا که پیشتر اعلام کرده بود مبتلا به سرطان است، اعلام کرد نتایج اسکن های جدید مغزی نشان می دهد بیماری او بهبود یافته است و آثاری از سرطان در وجود او نیست.

کارتر 91 ساله که به صورت ویدئو کنفرانس در کلاس هفتگی یکشنبه تفسیر انجیل خطاب به صدها نفر از حاضران در کلیسای باپتیست ماراناتا در شهر زادگاهش  پلِین، در ایالت جورجیا سخن می گفت افزود: هنگامی که این هفته (نزد دکترها) رفتم آنها در کل هیچ لکه سرطانی در ندیدند. این خبر خوبی است.

کارتر از ماه آگوست سال جاری میلادی که پزشکان تشخیص دادند 4 لکه ملانومی سرطانی از کبد او به مغزش تسری یافته است تحت درمان قرار گرفته بود.

با این حال کارتر اشاره کرد که به درمان بیماری و گرفتن داروی خود که تکنیک و دارویی جدید در درمان سرطان به شمار می رود ادامه خواهد داد.

با وجودی که کارتر به باور منتقدان کارنامه ای درخشان در دوران 4 ساله ریاست جمهوری خود نداشته است، اما او به لحاظ ماندن در صحنه عمومی پس از پایان دوران ریاست جمهوری یک رکورد دار محسوب می شود.

او هم اینک بیش از 34 سال از دوران ریاست جمهوری خود فاصله گرفته است اما در طی این مدت با انجام فعالیت های مختلف بین المللی تلاش کرده است به نقش آفرینی خود ادامه دهد. کارتر در سال 2002 جایزه نوبل صلح را دریافت کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است