منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۳
شناسه خبر: 301960
گروه :خبر
hormoz

یک جوان سوئیسی در حضور تولیت معظم آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) با ادای شهادتین به مذهب شیعه اثنی عشری روی آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در این مراسم که با حضور معاون اماکن متبرکه و امورزائرین و همچنین مسئول امور زائران غیرایرانی آستان مقدس برگزار شد، آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب با اشاره به افزوده شدن برادری به برادران دینی و اسلامی اظهار داشت: امید است خداوند ایشان را ثابت قدم کرده و با ادامه تحقیق در زمینه اسلام در آینده یکی از مبلغان وارسته شود.

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) با اشاره به ویژگی‌های بارز اسلام بیان کرد: امروزاسلام دارای دو ویژگی اساسی از جمله کامل‌ترین دین ادیان الهی و جاودانگی و همیشگی بودن است.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز اگربخواهیم حقایق اسلام را درک کنیم باید با قرآن انس گرفته و در راستای عترت پیامبراکرم(ص) حرکت کرده تا به واقعیت اسلام رسید.

آیت‌الله دستغیب با بیان اینکه امروز اسلام با حقیقت و درخشش آن یک حجت همیشگی است گفت: اسلام همواره مدافع مظلومان بوده و تقابل با ظلم و استکبار است.

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) همچنین با اشاره به نامه‌های رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی تصریح کرد: این نامه‌ها به موقع  نگاشته شد و تاثیر بسزایی در ترویج اسلام ناب داشت.

منتخب اول مردم استان فارس در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به جایگاه رفیع و با عظمت اسلام اشاره و تصریح کرد: در اسلام ترور، خشونت و حرکت ظالمانه وجود ندارد و اگر مجازاتی نیز پیش‌بینی شده  ویژه افراد متجاوز است و این نشان دهنده آن است که اسلام در مقابل افراد متجاوز  بی تفاوت نیست.

آیت‌الله دستغیب خطاب به جوان دانشجوی سوئیسی که پس از گرویدن به اسلام با بانوی مسلمان ایرانی ازدواج کرده توصیه کرد: در مسیر علمی و تحصیلی خود تحقیقات اسلامی را پیگیری و حقیقت اسلام را به گونه واقعی شناخته و مبلغ شایسته‌ای برای اسلام باشد.

براساس این گزارش، در این مراسم آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب تولیت معظم  آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) یک جلد قرآن کریم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و چند جلد کتاب دیگر ترجمه شده در زمینه شناخت بیشتر اسلام تقدیم جوان تازه مسلمان شده سوئیسی کرد.

همچنین در این مراسم پس از مشرف شدن جوان سوئیسی به اسلام عقد دائم این زوج جوان توسط تولیت معظم آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) جاری شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی